Prezentacja drużyny za nami

W dniu dzisiejszym, odbyła się prezentacja drużyny, która w sobotę zainauguruje rozgrywki III ligi. Wszyscy zebrani mieli okazję poznać nowych zawodników, zadać pytanie trenerowi oraz zawodnikom oraz Zarządowi.

Dzisiejszą prezentację rozpoczęła krótka przemowa Prezesa Grzegorza Dyla oraz Burmistrza Brzegu, Jerzego Wrębiaka. Po chwili (mieliśmy małe opóźnienie, wynikające z przedłużającego się treningu) rozpoczęliśmy prezentowanie zawodników, którzy przy aplauzie widowni zajmowali swoje miejsca. Jako ostatni na sali konferencyjnej pojawili się nowi zawodnicy, którzy dołączyli do Stali w obecnym okienku.

Po chwili zgromadzeni kibice mieli okazję zadać pytania trenerowi Piotrowi Jackowi oraz kapitanowi Dawidowi Pożaryckiemu. Z sali padły pytania min. o cele drużyny na najbliższy sezon, najlepszego strzelca oraz o wynik sobotniej potyczki. Kibice dopytywali także Prezesa o współpracę klubu z kibicami.

Po serii pytań, kibice nagrodzeni zostali specjalnymi wlepkami, wykonanymi oraz ufundowanymi przez zawodników.

Pierwsza prezentacja drużyny za nami, przy czym bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja. Bardzo nas cieszy duża frekwencja i zaangażowanie naszych kibiców, którzy w całości zapełnili dużą salę MOSiR. Liczymy na Was w sobotę!

Była, jest i będzie.