Przed nami kolejne sparingi

Do startu rozgrywek III Ligi coraz bliżej (05.08.2017, Stadion Miejski w Brzegu – Ślęza Wrocław) więc i przygotowania przyspieszają. Nierozłącznym elementem przygotowawczym są mecze sparingowe, w których testuj się nowe ustawienia i nowych zawodników. W trwającym właśnie weekendzie nasza drużyna rozegra aż dwa test mecze i oba na własnym stadionie.

W sobotę na Stadion Miejski w Brzegu zawita II-Ligowy Rozwój Katowice. Mecz ten odbędzie się na płycie głównej naszego stadionu a początek zaplanowano na godz. 12:00.

Rozwój Katowice, poprzedni sezon zakończył na 13 miejscu II Ligi. Po słabej jesieni i miejscu w strefie spadkowej, wiosną Rozwój spisywał się dużo lepiej zapewniając sobie pozostanie na tym szczeblu rozgrywek w obecnym sezonie.

Stal – Rozwój Katowice

22.07.2017 (sobota), godz. 12:00

Stadion Miejski w Brzegu

W niedzielę 23.07.2017 także na Stadionie Miejskim w Brzegu, nasza drużyna zagra z czołową drużyną IV Ligi Opolskiej – Agroplonem Głuszyna.

Agropolon Głuszyna to zeszłoroczny beniaminek IV Ligi opolskiej a zarazem jedna z rewelacji tych rozgrywek, który ukończył je na wysokim piątym miejscu. W tym przypadku podobnie jak i z Rozwojem dużo lepsza była runda wiosenna niż jesienna, ale nie ma się co dziwić bowiem przed startem „wiosny” do drużyny dołączyło kilku bardzo doświadczonych zawodników na czele z Tomaszem Jaworskim.

Stal – Agropolon Głuszyna

23.07.2017 (niedziela)

Stadion Miejski w Brzegu

Jak każdy sparing, tak i te dwa będą dla trenera Pikusa cennym elementem treningowych oraz kolejnym etapem testów nowych zawodników, przymierzanych do gry w Stali w sezonie 2017/2018.