Przekaż swój 1 % na AP Stal Brzeg

Przed mami okres rozliczeń PIT za rok 2017, w którym każdy z Was może wspomóc nasz klub a dokładniej Akademię Piłkarską Stal Brzeg. Wystarczy w odpowiedniej rubryce swojego rozliczenia wpisać Akademia Piłkarska Stal Brzeg numer KRS:0000457030.

​I pamiętajcie nic Was to nie kosztuje! Sam zdecyduj na co przekażesz swój 1 %!

Akademia Piłkarska Stal Brzeg powołana dwa lata temu jest projektem długofalowym. Jego celem jest utworzenie silnego ośrodka piłkarskiego w województwie opolskim. W oparciu o bazę sportową oraz doświadczonych i zaangażownych trenerów chcemy przyciągnąć większą liczbę młodych zawodników do klubu. Chcemy stworzyć im odpowiednie warunki do uprawiania sportu i podwyższania ich umiejętności. Pragniemy, aby w przyszłości to nasi podopieczni stanowili o sile pierwszego zespołu, który w tym sezonie walczy o awans do II ligi.
W ubiegłym roku dzięki przekazaniu przez Państwa 1% z podatku na klub Stal Brzeg udało zakupić się sprzęt treningowy dla grup młodzieżowych (juniorzy, juniorzy młodsi i trampkarze) i dziecięcych (Akademia)
W tym roku 1% zasili konto tylko i wyłącznie naszej Akademii.
Dzięki zebranej kwocie planujemy zakupić sprzęt piłkarski dla wszystkich grup oraz dofinansować obozy piłkarskie, które organizujemy w miesiącu sierpniu.

Więcej informacji: http://sportowcydzieciom.pl/akademia-pilkarska-stal-brzeg.html

Wpieraj najmłodszych. Przekaż 1% AP STAL Brzeg