Przekaż swój 1 % na rzecz BTP Stal Brzeg!

Początek roku to czas rozliczeń podatku od osób fizycznych. Każdy z nas może przeznaczyć 1 % z własnego PIT na konto dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, do których zaliczamy także klub BTP Stal Brzeg.

BTP Stal Brzeg jest największym klubem sportowym w Brzegu, w którym gra i trenuje około 280 zawodników, w tym około 250 młodych adeptów piłki nożnej. Klub nasz jako jeden z niewielu w województwie opolskim posiada wszystkie grupy młodzieżowe, występujące w najwyższych klasach rozgrywkowych, prowadzonych przez Opolski Związek Piłki Nożnej.  Doświadczona kadra trenerska, bardzo dobra infrastruktura, zaangażowanie władz miasta i sponsorów sprawiają że nasza młodzież radzi sobie bardzo dobrze w tych rozgrywkach, plasując się w górnych rejonach tabel.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % z Państwa podatków, co pomoże nam na dalszy rozwój i przyczyni się do kolejnych sukcesów zawodników BTP Stal Brzeg.

Jak przekazać 1 % na rzecz BTP Stal Brzeg?

1.  W odpowiedniej rubryce wpisujemy nr KRS (0000186782).

2. Jako OPP wpisz:  Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie Stal Brzeg

Pamiętajcie nic Was to nie kosztuje!

ZDECYDUJ GDZIE TRAFI TWÓJ 1%!