Puchar czas zacząć!

Po meczu derbowym, nasi zawodnicy nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, bowiem już w środę rozpoczynają zmagania w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W 1/32 tych rozgrywek Stal zmierzy się z 1. FC Chronstau Chrząstowice. Mecz ten, ze względu na remont boiska w Chrząstowicach odbędzie się w Tarnowie Opolski. Początek o 17:30.

Nasz pucharowy rywal występuje w klasie okręgowej w grupie I. Po dwóch kolejkach z dorobkiem jednego punktu zajmuje w tabeli 12 miejsce. W pierwszej kolejce zremisowali z LZS Mechnice 3:3, natomiast w drugiej, rozegranej w minioną sobotę ulegli Rodłu Opole 2:3.

Poprzednie rozgrywki, Chrząstowice zakończyły na 10 miejscu w klasie okręgowej. W 30 meczach nasi rywale „ugrali” 39 punktów, na które złożyły się 12 wygrane, 3 remisy oraz 15 porażek.

Ewentualna wygrana z 1.FC Chronstau Chrząstowice, pozwoli nam się zmierzyć ze zwycięzcą pary LZS Ścinawka Nyska/Jedność Rozmierka. Ten mecz odbędzie się w środę 07.09.2016, także na wyjeździe.

1/32 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

1.FC Chronstau Chrząstowice – Stal

24.08.2016 (środa), godz. 17:30