Puchar Polski: Stal - OKS Olesno

W najbliższą środę (09.09.2015), Stal w ramach 1/16 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim zagra z OKS Olesno. Mecz ten odbędzie się na Stadionie Miejskim w Brzegu, o godz. 17:00.

Rozgrywki pucharowe rozpoczęliśmy 26.08, pokonując w Rozmierce LZS Jedność 4:0. Zwycięstwo to zapewniło nam grę w kolejnej rundzie w której zagramy z OKS Olesno. Nasi rywale w poprzedniej rundzie pokonali LZS Starowice 4:2.

W 1/16 trafiliśmy na bardzo mocnego rywala, OKS podobnie jak Stal wymieniany jest w gronie faworytów do awansu do III ligi. Do klubu z Olesna, po rocznych występach w Małejpanwi Ozimek, zdecydowało się wrócić kilku zawodników. Jeśli dodamy do tego kadrę z poprzedniego sezonu z której nie ubył żaden zawodnik, wyłania się przed nami bardzo solidna drużyna, w której ciężko szukać słabych punktów.

Prestiż Pucharu Polski oraz nagroda finansowa za zwycięstwo (30000 zł), powodują, iż zapowiada się bardzo dobry mecz, na który serdecznie zapraszamy.

1/16 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Stal Brzeg – OKS Olesno

09.09.2015, godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Następna runda (1/8) Pucharu Polski zostanie rozegrana 11.11.2015.