Pucharowa sobota z Agroplonem Głuszyna

Pucharowa sobota z Agroplonem Głuszyna

W najbliższą sobotę, ze względu na rozgrywki Regions Cup (jest tama także nasz zawodnik Dawid Pożarycki), w których występuje reprezentacja Dolnego Śląska, nasza grupa III ligi pauzuje ale nie nasza drużyna, która w tym dniu rozegra zaległy mecz 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie ligowy rywal – Agroplon Głuszyna a mecz ten odbędzie się na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Jak na krótką historię istnienia klubu, Agroplon Głuszyna może się pochwalić dość bogatymi sukcesami z występami na III-ligowym szczeblu jako wisienką na torcie. Jako absolutny beniaminek, nasz sobotni rywal radzi sobie dobrze i po XI kolejkach zajmuje dwunaste miejsce. W dotychczasowych meczach głuszynianie wygrali trzy mecze, trzy zremisowali oraz pięć przegrali. Wszystkie wygrane rywale zanotowali w meczach domowych (chociaż trudno tak pisać, ponieważ swoje mecze rozgrywają w Namysłowie) na wyjeździe jak dotąd zdobyli tylko jeden punkt.

W obecnej edycji rozgrywek pucharowych, Agroplon rozegrał jak na razie jeden mecz (w 1/32 mieli wolny los), gdzie w 1/16 pokonał GKS Widawę Wilków 6:2.

Stal jak na razie w przeciwieństwie do ligi, w pucharach radzi sobie bardzo dobrze. W drodze do 1/8 wyeliminowała bowiem Olimpię Lewin Brzeski (9:1) oraz Victorię Chróścice (4:0). Liczymy, że w sobotę także pokaże się z dobrej strony i po wielu latach zobaczymy naszą drużynę w meczach wiosennych wojewódzkiego Pucharu Polski.

1/8 wojewódzkiego Pucharu Polski

Stal – Agroplon Głuszyna

13.10.2018 (sobota), godz. 14:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości