Pucharowa środa w Jemielnicy

W najbliższą środę nasza drużyna rozegra mecz 1/32 Pucharu Polski na szczeblu województwa. Po wyeliminowaniu rezerw PO-RA-WIA Większyce, jutro zmierzymy się z kolejnym przedstawicielem „okręgówki” Naprzodem Jemielnica.

Nasz pucharowy rywal w obecnych rozgrywkach występuje w klasie „0” w grupie pierwszej i po czterech seriach gier z dorobkiem jednego punktu zajmuje w tabeli przedostatnie 15 miejsce. Bilans gier naszych rywali to 3 przegrane i jeden remis (z Olimpią Lewin Brzeski). Bilans goli także mocno ujemny, cztery zdobyta oraz jedenaście straconych.

W poprzedniej rundzie, po golach Tacica oraz Szłapa, Naprzód pokonał Polonię Karłowice 2:1.

Zwycięzca tego meczu zagra w 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z rywalem którego pozna w losowaniu. Mecze 1/16 odbędą się 25.11.2017 kończąc tym samym rundę jesienną opolskiej piłki.

1/32 wojewódzkiego Pucharu Polski

Naprzód Jemielnica – Stal