Remis juniorów młodszych w Oleśnie

W 5 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasi  zawodnicy wybrali się do Olesna na mecz z tamtejszym OKS. Mecz od samego początku był bardzo zacięty i stał na wysokim poziomie. Gra była wyrównana a oba zespoły imponowały dobrą organizacją w defensywie przez co sytuacji strzeleckich było niewiele. W drugiej połowie zarysowała się przewaga naszego zespołu ale gospodarze grali bardzo solidnie w obronie i kontratakowali. Nasi obrońcy jednak świetnie poradzili sobie z szybkimi atakami Olesna i wciąż szukaliśmy sposobu by zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Niestety mimo naprawdę dobrej gry w końcowej fazie ataków albo brakowało dokładnego ostatniego podania albo strzelaliśmy niecelnie i zakończyliśmy mecz remisem. Mecz w Oleśnie był 5 meczem bez porażki naszej drużyny i aktualnie znajdujemy się na drugim miejscu w tabeli.

OLJM, V kolejka

OKS Olesno - Stal 0:0

Stal: Pasławski Kamil, Dudzik Łukasz, Pasierski Adam, Foryś Mateusz, Bożek Maksymilian, Żyłowski Maciej ( 70' Harasimczuk Dawid ), Wolny Jakub, Łukawiecki Bartosz, Sacha Patryk, Mazurkiewicz Jędrzej, Mikuła Jakub.

Trener: Zbigniew Marzec