Remis trampkarzy w meczu na szczycie
Ostatnią kolejkę przed meczami rewanżowymi, trampkarze Stali Brzeg, występujący w Opolskiej Lidze Trampkarzy,  rozegrali na wyjeździe w Prudniku. Był to mecz pomiędzy drużynami aspurujacymi do wygrania OLT. Mecz dla brzeżan zaczął się dość nerwowo i po błędzie przy wyprodzaniu piłki z własnej połowy Prudnik wyszedł na prowadzenie 1:0. Kolejne minuty to dominacja Stalowych którzy szybko wyrownali po strzale z rzutu wolnego Konrada Dobrowolskiego. Mnożyły się sytuacje do strzelenia goli ale bramkarz gospodarzy pozostawał nie ugięty. Końcowy wynik to 1:1 co wróży duże emocje w rundzie rewanżowej.
OLT
Pogoń Prudnik - Stal 1:1 (Dobrowolski)
Stal: Krzysciak (35 min. Gromnicki ), Habrych, Drozd, Kita, Skrzyszowski, Dobrowolski, Nowak (50 min. Kutyla ), Ferkaluk, Mozoła, Kaczmar.
Trener: Karol Fedunik