Rozpoczynamy zmagania w Pucharze

Jutro (23.08.217) wyjazdowym meczem, rozpoczynamy zmagania w Pucharze Polski na szczeblu województwa. W 1/32 tych rozgrywek Stal zmierzy się z rezerwami PO-RA-WIA Większyce. Początek tego meczu na boisku w Większycach, zaplanowano na godz. 17:00.

LKS PO-RA-WIE II Większych w obecnych rozgrywkach występuje w klasie okręgowej grupie II. Po dwóch seriach gier nasi rywale mają na koncie 0 punktów i bilans bramkowy 1:6. W pierwszej kolejce ulegli oni rezerwom Odry Opole 0:4 natomiast w drugiej 1:2 GLKS Kietrz.

W meczu z PO-RA-WIEM, trener Pikaus pewnie da pograć zawodnikom, którzy w lidze grali mniej lub w cale, co nie zmienia faktu że obowiązkiem naszej drużyny jest wygrana i awans.

Ewentualna (!) wygrana w jutrzejszym meczu da nam awans do 1/16 rozgrywek, w której zmierzymy się ze zwycięzcą pary Polonia Karłowice/Naprzód Jemielnica (06.09.2017, godz. 17:00).

1/32 Pucharu Polski na szczeblu województwa

LKS PO-RA-WIE II Większych – Stal