Sezon 2017/2018

Już dzisiaj startujemy z rozgrywkami 2017/2018 w których po raz drugi z rzędu będziemy występowali w III Lidze gr. 3. W grupie trzeciej występują drużyny z województw: dolnośląskiego (6 drużyn), lubuskiego (2), śląskiego (7) oraz opolskiego (3). W sezonie 2017/2018 rozgrywki prowadzi Lubuski Związek Piłki Nożnej.

Nie zmieniają się zasady rozgrywek, czyli awans do II Ligi uzyska zwycięzca naszej grupy natomiast do IV lig spadnie bezpośrednio 3 drużyny. Żeby nie było tak "różowo" to ilość spadkowiczów będzie także wzrastała wraz z ilością drużyn które grają w II Lidze i które po ewentualnym spadku trafią do naszej grupy (MKS Kluczbork, ROW Rybnik, Rozwój Katowice oraz GKS 1962 Jastrzębie).

Nie zmieniają się także zasady i ceny biletów na mecze Stali (regulamin dostępny przy wejściu na stadion). Wejście na trybuny dla naszych kibiców dostępne będzie od strony parkingu. W regulaminie znajduje się wykaz rzeczy, których nie można wnosić na stadion a spowodowane jest to wymogami bezpieczeństwa. Tak jak i w poprzednim sezonie prosimy wszystkich o wcześniejsze przychodzenie na mecz bowiem mogą się tworzyć kolejki a co za tym idzie część osób może nie zdążyć na początek meczu. Kasy otwieramy godzinę przed meczem.

Wejście dla zorganizowanych grup kibiców gości znajduje się od strony ulicy Sportowej przy budynku „hotelowym”. Sektor kibiców gości znajduje się na trybunie B.

Ceny biletów:

Bilet normalny – 10 zł

Bilet ulgowy (młodzież do lat 18, emeryci i renciści (za okazaniem stosownych dokumentów)) – 6 zł

Kobiety i dzieci do lat 10 – 1 zł

Dzieci do lat 6 – wstęp wolny.

Wszyscy członkowie klubu (zawodnicy, trenerzy itp.) za okazaniem ważnej legitymacji klubowej – wstęp wolny.

Podobnie jak w ubiegłym roku na meczach ligowych dostępne będzie stoisko gastronomiczne gdzie będzie można nabyć napoje czy drobną gastronomię.

Zapraszamy serdecznie na mecze naszej drużyny.