Silton Property nowym sponsorem Stali

Miło nam poinformować, iż do grona naszych sponsorów dołączyła firma Silton Property, która jest liderem w budowie domów szkieletowych. Silton Property oferuje budowę domu od projektu aż do wykończenia z 30-letnią gwarancją!

Umowę z ramienia naszego nowego sponsora podpisali Dawid Ilów oraz Mateusz Jania natomniast w imieniu klubu swój podpisa złożył Grzegorz Dyl . 

Silton Property jest innowacyjną firmą realizującą inwestycje na terenie południowej i centralnej Polski. Działa w sektorze budownictwa jedno i wielorodzinnego w oparciu o rozwiązania technologii szkieletowej z Zachodniej Europy, USA i Nowej Zelandii. Wykorzystując najnowszą technologię dba o środowisko stawiając na budownictwo energooszczędne, zapewniając najwyższą jakość stosowanych materiałów topowych producentów oraz czas budowy do 3 miesięcy dla standardu deweloperskiego. Nasze działania oparte są o optymalizację podstawowych wartości dla projektów budowlanych.

Technologia.

Budowa domów w technologii szkieletowej bazuje na trwałej, solidnej konstrukcji z ram stalowych. Do produkcji elementów składowych szkieletu wykorzystywana jest najwyższej jakości stal konstrukcyjna S350GD, która jest ocynkowana metodą ogniową do Z275. W celu utrzymania jakości wszystkie elementy są ze sobą skręcane za pomocą specjalnych wkrętów samowiercących. Ramy stalowe są szczelnie wypełniane wełną mineralną, a cała konstrukcja zostaje dodatkowo wzmocniona wodoodpornymi płytami oraz docieplona styropianem grafitowym. Budowa domu z Silton Property to wybór energooszczędnej, nowoczesnej technologii na miarę XXI wieku.

Firma Silton oferuje budowę od projektu aż do zamieszkania!

Przykładowe realizacje.

Po więcej informacji o firmie Silton Property zapraszamy na stronę internetową Silton Property

Bardzo dziękujemy naszemu nowemu sponsorowi i liczymy że współpraca z klubem BTP Stal Brzeg przyniesie wymierne korzyści i pozwoli naszemu partnerowi w jeszcze szybszym rozwoju.