Skra Częstochowa kolejnym sparingpartnerem

W pierwszym sparingu, Stal pokonała Miedź II Legnica 3:2 a już w sobotę czeka nas drugi mecz kontrolny w letnim okresie sparingowym. W sobotę w samo południe w Kamieniu, przy ul. Sportowej zagramy ze Skrą Częstochowa.

W środowym meczu, udział wzięli głownie zawodnicy testowani ze statutem młodzieżowca z których kilku na pewno dostanie szansę w sobotnim meczu. Oprócz nich w starciu z II-Ligowcem zagrają także pozostali, którzy będą reprezentować Stal w nadchodzącym sezonie.

Skra Częstochowa, ukończyła rozgrywki II Ligi na jedenastym miejscu, co jak na beniaminka można uznać za bardzo dobre miejsce. W trzydziestu czterech meczach, nasi rywale zdobyli czterdzieści trzy punkty, odnosząc dwanaście wygranych oraz siedem remisów. Najlepszym strzelcem drużyny został Damian Nowak (9 goli), co zaowocowało jego transferem do beniaminka I Ligi – Radomiaka Radom. W Skrze występuje także były zawodnik Stali – Kamil Zalewski.

Sparing nr. 2

Skra Częstochowa – Stal