Sparing nr 2: Polonia Nysa - Stal

Już jutro nasza drużyna rozegra drugi mecz sparingowy, w którym zmierzy się czołowym zespołem IV ligi opolskiej – Polonią Nysa. Mecz ten odbędzie się na boisku rywali a początek zaplanowano na godz. 18:30.

W pierwszym meczu sparingowym, rozegranym w Kluczborku, trener Podstawek dał szansę pokazania się zawodnikom testowanym. Część z nich pokazała się z dobrej strony dzięki czemu wciąż trenuje ze Stalą natomiast część „pojechała” już do domu. Oczywiście o personaliach za wcześnie pisać ale już w krótce powinny pojawić się pierwsze nazwiska.

W środę zmierzymy się z Polonią Nysa, która w poprzednim sezonie długo dotrzymywała kroku – liderowi Agroplonowi Głuszyna ale ostatecznie po słabej rundzie wiosennej zakończyła rozgrywki IV ligi opolskiej na piątym miejscu. W 34 meczach nasi rywale zdobyli 69 punktów tracąc do pierwszej drużyny aż 13 „oczek”. „Głową” za słabą „wiosnę” zapłacił trener Polonii – Tomasz Rak, którego na ławce trenerskiej Polonii zastąpił, dobrze znany na Opolszczyźnie – Andrzej Polak.

Sparing nr 2

Polonia Nysa – Stal