Sparing nr 4: Stal - Ślęza Wrocław

Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostało jeszcze dwa tygodnie a kadra naszej drużyny nabiera ostatecznych kształtów. W tym tygodniu porozumieliśmy się z GKS Bełchatów, dzięki czemu na zasadzie transferu definitywnego pozyskaliśmy Kamila Szubertowskiego oraz z Miedzią Legnica pozyskując Mateusza Cieślika oraz Huberta Bentkowskiego (powrót do Brzegu). Wciąż czynimy starania w pozyskaniu młodzieżowców testowanych od początku okresu przygotowawczego i na dniach powinniśmy opublikować ich nazwiska.

Wszystkich tych zawodników oraz testowanego bramkarza będzie można zobaczyć już w sobotę na Stadionie Miejskim w Brzegu, gdzie o 11:00 zmierzymy się z ligowym rywalem – Ślęzą Wrocław.

Drużyny naszych sobotnich rywali, przedstawiać nikomu nie trzeba, bo to w końcu czołowa „11” naszej grupy i ubiegłoroczny wicemistrz rozgrywek. Podopieczni trenera Kowalskiego już od kilku sezonów pukają do bram II ligi ale zawsze brakuje kilku punktów.

Sobotni sparing będzie dla wrocławian trzecim w obecnym okresie przygotowawczym. W pierwszym Ślęza wysoko przegrała z rezerwami Miedzi Legnica 1:5, natomiast w drugim wysoko pokonała GKS Mirków 7:3.

Sparing nr 3

Stal – Ślęza Wrocław

20.07.2019 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy.