Sparing nr 5: Stal - Burza Bystrzyca

Już dzisiaj na Stadionie Miejskim w Brzegu (sztuczna murawa), nasza drużyna rozegra kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. O godz. 14:00 zmierzymy się z przedstawicielem A-klasy wrocławskiej Burzą Bystrzyca Oławska.

Burza Bystrzyca Oławska to klub założony w 1947 roku. Niemal od początku istnienia zespół z Bystrzycy występuje głownie w rozgrywkach A lub B-Klasy. Od sezonu 2003/2004, kiedy to pod przewodnictwem trenera Sebastiana Sobczaka awansowała do A-Klasy, gra tam nieprzerwanie do dziś.

Poprzedni sezon nasi dzisiejsi rywale ukończyli na 12 miejscu A-Klasy gr 3 wrocławskiej. Ich dorobek punktowy to 23 punkty odnosząc siedem wygranych, dwa remisy i szesnaście przegranych. O wiele lepiej spisują się bystrzyccy zawodnicy w obecnych rozgrywkach. Po rundzie jesiennej Burza z dorobkiem 17 punktów zajmuje ósme miejsce. Bilans meczów naszych dzisiejszych rywali to pięć wygranych, dwa remisy i sześć przegranych. Bilans goli na zero: 38 zdobytych i 38 straconych.

Po wczorajszej przegranej z Odrą w Oplu, dzisiaj na murawie wystąpią głównie zawodnicy, którzy wczoraj grali mało lub wcale. Będzie to dla nich dobre zakończenie kolejnego tygodnia ciężkich treningów.

Sparing nr 5

Stal – Burza Bystrzyca Oławska

12.02.2017 (niedziela), godz. 14:00

Stadion Miejski w Brzegu.