Sparing: Stal – LZS Stary Śleszów 1:1

Remisem 1:1 zakończyło się towarzyskie spotkanie Stali z LZS Stary Śleszów, zespołem z dolnośląskiej IV ligi. Obie bramki padły w odstępie 2 minut (dla Stali trafił Łukasz Szpak), a mecz zakończył się w 75. minucie po przepychance z udziałem zawodników obu drużyn.

Wynik meczu rozstrzygnął się między 19., a 21. minutą. Jako pierwsi trafili goście – najpierw po strzale głową piłka trafiła w słupek, a po dobitce w rękę Mateusza Ptaka, co skutkowało rzutem karnym dla LZS. „Jedenastka” zakończyła się bramką, ale po chwili był już remis. Bartłomiej Kulczycki popisał się rajdem z prawej strony boiska, dośrodkował piłkę do Łukasza Szpaka, który przyjął ja na klatkę piersiową i silnym strzałem od słupka posłał do bramki.

Mecz został przerwany w 75. minucie, kiedy doszło do szarpaniny między zawodnikami obu zespołów. Po końcowym gwizdku emocje opadły i wszyscy rozeszli się do szatni.

Najbliższy mecz sparingowy Stal rozegra w sobotę o godzinie 15.00 (zmiana). O tej samej godzinie rozpocznie się spotkanie w kolejną sobotę (7 marca).

Stal Brzeg – LZS Stary Śleszów 1:1 (1:1)
Bramka dla Stali:
Łukasz Szpak
Stal: Marcin Raczkowski – Wojciech Krawców, Piotr Józefkiewicz, Łukasz Strząbała, Mateusz Ptak, Bartłomiej Kulczycki, Tomasz Raczyński, Damian Michalak, Mateusz Poważny, Łukasz Szpak, Dawid Lipiński oraz Marek Szymocha, Patryk Schwarz, Rafał Ożóg, Piotr Pączek, Łukasz Bonar, Mateusz Fabiszewski, Arkadiusz Synówka. Trener Sebastian Sobczak.