Sparing: Stal – Śląsk Wrocław juniorzy 2:2

Piłkarze brzeskiej Stali rozpoczęli serię gier sparingowych, przygotowujących zespół do rundy rewanżowej w IV lidze. Pierwszym rywalem byli przebywający w Brzegu na obozie sportowym juniorzy wrocławskiego Śląska. Po bramkach Dawida Lipińskiego i Mateusza Poważnego Stal zremisowała 2:2.

W pierwszej połowie to jednak Stal miała przewagę i przełożyła ją na dwubramkowe prowadzenie. W 28. minucie Dawid Lipiński otworzył wynik spotkania, a w 39. minucie Mateusz Poważny strzałem z dystansu podwyższył na 2:0. W drugiej połowie spotkania na boisku w zespole Stali pojawiło się 12 nowych graczy, między innymi czterech graczy, którzy w rundzie jesiennej nie grali w brzeskim zespole. Byli to Łukasz Bonar (ostatnio Start Namysłów), Piotr Pączek (wypożyczony do Burzy Lipki), Grzegorz Doszna (zespół juniorów) oraz Michał Malewicki (Stal II Victoria Kościerzyce). W tej części Śląsk zdołał odrobić straty, strzelając dwie bramki w krótkim odstępie czasu (64. i 67. minuta).

Stal Brzeg – Śląsk Wrocław juniorzy 2:2 (2:0)