Spotkanie opłatkowe w Restauracji "Mario"

W dniu dzisiejszym w Restauracji „Mario” Mariusz Firek, odbyło się spotkanie opłatkowe naszego klubu. Wzięli w nim udział sponsorzy, władze klubu, sztab trenerski oraz zawodnicy pierwszej drużyny.

W imieniu sponsorów głos zabrał Burmistrz Brzegu, Jerzy Wrębiak, który podziękował zawodnikom za udaną rundę i rok  oraz życzył zdrowia i szczęścia w nadchodzącym 2018 roku oraz awansu do II Ligi.

Po tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem oraz uroczystej kolacji, Burmistrz Brzegu wraz z Prezesem naszego klubu Justyną Kościelną wręczyli okolicznościowe puchary zawodnikom wybranym w głosowaniu kibiców na najlepszych zawodników rundy jesiennej. Najważniejsza nagroda „Najlepszego zawodnika rundy jesiennej” głosami kibiców trafiła do Dominika Bronisławskiego.

Najlepszy bramkarz rundy jesiennej – Piotr Szermach

Najlepszy obrońca rundy jesiennej – Wojciech Jurek

Najlepszy pomocnik/napastnik rundy jesiennej – Marcin Nowacki

Najlepszy zawodnik rundy jesiennej – Dominik Bronisławski.

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i liczymy, iż wiosną utrzymają swoją wysoką formę, która przełoży się na kolejne wygrane mecze naszej drużyny.

Z okazji dzisiejszej uroczystości, chcielibyśmy podziękować wszystkim sponsorom naszego klubu oraz władzom miasta  za ich pomoc i zaufanie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i życzliwe słowa. Mamy także nadzieję, że choć część z życzeń które dzisiaj padły się spełni ;-)

Zawodnikom oraz trenerom życzymy spokojnych i radosnych Świąt, wypoczynku i duuuuuuuuużo zdrowia w nadchodzącym 2018 roku. A jak zdrowie i szczęście dopisze to kto wie …… :-)

Zarząd Klubu BTP Stal Brzeg.

Powiązana galeria: