Stal gotowa do dalszej walki

Stal Brzeg po rundzie jesiennej jest wiceliderem IV ligi z niewielką stratą do lidera. Oznacza to realne szanse na walkę o pierwsze miejsce oznaczające długo oczekiwany w Brzegu awans do III ligi. W najbliższą sobotę zespół Sebastiana Sobczaka rozpocznie rundę wiosenną.

W przerwie zimowej w kadrze zaszły jedynie kosmetyczne zmiany. Najpoważniejszym wzmocnieniem jest dołączenie do składu Łukasza Bonara, byłego zawodnika brzeskiego klubu, który ostatnie sezony spędził w Starcie Namysłów. Oprócz tego z wypożyczenia wrócił Rafał Ożóg, a z drużyny juniorów doszli Grzegorz Doszna i Michał Dylewicz. Ten ostatni jednak będzie miał najmniej szans na grę, bowiem będzie dopiero trzecim bramkarzem zespołu.

Kadra Stali Brzeg - wiosna 2015

Bramkarze: Marek Szymocha, Marcin Raczkowski, Michał Dylewicz
Obrońcy: Mateusz Ptak, Piotr Józefkiewicz, Łukasz Strząbała, Michał Sikorski, Wojciech Krawców, Patryk Schwarz, Rafał Ożóg
Pomocnicy: Damian Michalak, Tomasz Raczyński, Bartłomiej Kulczycki, Łukasz Szpak, Tomasz Mencel, Paweł Rawski, Mateusz Poważny, Łukasz Bonar, Grzegorz Doszna