Tomasz Mencel opuszcza Stal

Drugim zawodnikiem, którego nie zobaczymy w Stali w nadchodzącej rundzie jest pomocnik Tomasz Mencel, który postanowił zawiesić „buty na kołku” i skupić się na sprawach zawodowych i rodzinnych.

Tomek od lat związany był z naszym klubem reprezentując go na różnych szczeblach rozgrywek w sezonie 2015/2016 walnie przyczyniając się do powrotu Stali do III Ligi. W obecnych rozgrywkach na boisku Tomek spędzi 61 minut zaliczając 10 występów.

Tomek w naszej drużynie słynął z waleczności i bezkompromisowej gry, nigdy nie odstawiał nogi zawsze walczył do końca. Oprócz swojej gry Tomek walnie przyczyniał się do budowania atmosfery w szatni a już na długo zapamiętane będą jego hity muzyczne puszczane w szatni jak i w autobusie ;-)

Tomek nie strzelał dużo goli ale jak już huknął to ręce same składały się do oklasków….

Dziękujemy Tomkowi za lata gry i godne reprezentowanie Stali i oczywiście zapraszamy na Sportową!