Trampkarze w barażach o CLJ-U15

Trampkarze w barażach o CLJ-U15

W najbliższą sobotę (17.11.2018) o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu, trampkarze Stali rozegrają mecz barażowy dający prawo występów w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Przeciwnikiem „żółto-niebieskich” będzie rywal z województwa dolnośląskiego – Górnik Polkowice.

Przypominamy, iż nasza drużyna zakończyła rozgrywki Opolskiej Ligi Trampkarzy na drugim miejscu co dało jej prawo występu w meczu barażowym. W czternastu meczach, podopieczni Karola Fedunika, zdobyli 32 punkty odnosząc dziesięć wygranych, dwa remisy i tylko dwie przegrane. Zawodnicy Stali mogą się także pochwalić największą liczbą zdobytych goli (57) w całej lidze!

Mecz z Górnikiem Polkowice będzie ukoronowaniem dobrego sezonu w wykonaniu naszych trampkarzy i wierzymy, iż wiosną zobaczymy naszą drużynę w rozgrywkach międzywojewódzkich.

Rewanż, odbędzie się w sobotę tydzień później (24.11.2018) w Polkowicach.

Mecz barażowy CLJ U-15

Stal – Górnik Polkowice

17.11.2018 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości