Trampkarze wysoko pokonali OKS Olesno

W piątkowe przedpołudnie zawodnicy Stal Brzeg rozegrali mecz piątej kolejki OLT. Do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani od początku dyktując mocne tempo spotkania. Pierwszą bramkę strzeliliśmy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Konrada Dobrowolskiego które na bramkę zamienił Michał Kaczmar. Po strzelonej bramce konsekwentnie dążyliśmy do podwyższenia wyniku meczu. Po kolejnym rzucie rożnym faulowany w polu karnym był Michał Kaczmar i rzut karny na bramkę zamienił Oliwier Drozd. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0. W drugiej połowie na boisko weszli nowi zawodnicy, którzy wnieśli sporo ożywienia. Kolejne bramki to już popis kombinacyjnej gry Michała Kaczmara, Dawida Mizilli i Konrada "Buły" Dobrowolskiego. Każdy z tych zawodników strzelił po golu w drugiej części spotkania. Wynik na 6:1 ustalił Paweł Zięba wykorzystując błąd bramkarza. Cieszy dobra, szybka gra oraz przygotowanie fizyczne zawodników.

Stal: Krzyściak (35 min. Gromnicki), Duliniec, Kita, Drozd, Lipka (35 min. Nowka), Skrzyszowski, Ferkaluk, Kusicielek (35 min. Przybyła), Dobrowolski, Zięba (35 min. Mozilla), Kaczmar. Trener: Karol Fedunik.