Trener Arkadiusz Bator i Konrad Andrzejczak po wygranej z Pniówkiem

Trener Arkadiusz Bator i Konrad Andrzejczak po wygranej z Pniówkiem

Szkoleniowiec żółto-niebieskich Arkadiusz Bator oraz Konrad Andrzejczak, bohater sobotniego pojedynku skomentowali dla nas zwycięski mecz z Pniówkiem.

Trener Arkadiusz Bator: "Ten długi miesiąc maj, podczas którego rozegramy osiem meczów rozpoczęliśmy znakomicie. W każdym z nich zamierzamy grać o zwycięstwo, tak jak dzisiaj. Zespołowi należą się ogromne brawa za pracę, którą wykonał, za bardzo dobrą organizację w grze. W zasadzie nie dopuściliśmy przeciwnika do żadnej groźnej sytuacji bramkowej, oprócz tej w okolicach 70. minuty, gdy rywale zagrali długą piłkę w kierunku naszego pola karnego. Sami mieliśmy trzy bardzo dobre okazje po akcjach zespołowych i szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Nasze zwycięstwo dzisiaj z pewnością było zasłużone. Cieszymy się bardzo i pracujemy dalej, do Goczałkowic też pojedziemy po trzy punkty".

Konrad Andrzejczak: "Indywidualnie bardzo cieszę się, że w końcu ta bramka wpadła. Miałem sporo tych sytuacji w ostatnich meczach, były asysty, ale brakowało tego trafienia. Drugi mecz z rzędu pokazaliśmy bardzo dobrą grę w obronie, byliśmy dobrze zorganizowani i myślę, że właśnie to było kluczem do zwycięstwa".

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości