Udany występ Orlików w Gorlitz.

W sobotę 25.06.2016 r. w Gorlitz, drużyna trenera Norberta CZAPKI rozegrała bardzo udany turniej u naszych zachodnich sąsiadów. W ogromnym upale o godz. 14.30, po przeszło dwugodzinnej podróży stanęła do rywalizacji z KS ŁUŻYCE LUBAŃ remisując to spotkanie 1:1. Następnie przyszły cztery wygrane kolejno mecze z KS TALENT BOLESŁAWIEC 2:0, HOLTENDORFER SV 4:1, NFV GELB WEIB GORLITZ II 5:0, HALLESCHER FC 2:1. O zajęciu drugiego miejsca zdecydował ostatni mecz z drużyną gospodarzy NFV GELB WEIB GORLITZ I która do meczu z nami zaliczyła same zwycięstwa. Zacięty bój zakończył się wynikiem 0:0 i podziałem punktów.

Stal: Miłosz Jacheć, Krzysztof Duliniec, Adrian Łopatka , Jakub Janczak, Mateusz Podgórski, Szymon Nowacki, Tomasz Wionczek, Damian Sobyra,Paweł Ziemba, Szymon Zalewski, Bartek Borkowski, Fabian Sikora. Trener: Norber Czapka.

Gratulujemy.