Urząd Miasta Brzeg wspiera sport

Kolejne dobre wieści płyną do naszego klubu. W dniu 08.02.2018 Urząd Miasta Brzeg ogłosił wyniki konkursu „Szkolenie sportowe, udział w rozgrywkach ligowych, turniejach, zawodach sportowych” w którym nasz klub uzyskał dofinansowanie w kwocie 320 000 zł.

Urząd Miasta Brzeg co roku przeznacza duże środki finansowe na wsparcie organizacji promujących kulturę fizyczną i sport. Wraz z rozwojem naszego miasta, środki te są corocznie zwiększane a w tym roku wyniosły ponad 600 000 zł. Cieszymy się, iż zwiększając (o prawie 20 % w stosunku do poprzedniego roku) wsparcie dla klubu BTP Stal Brzeg, Urząd Miasta docenił wkład naszego klubu w promowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz promocję Brzegu poprzez piłkę nożną.

Urząd Miasta Brzeg na czele z Burmistrzem, Panem Jerzym Wrębiakiem od lat jest głównym mecenasem naszego klubu. Dzięki wsparciu miasta, nasza drużyna rok rocznie rośnie w siłę i dzięki temu po niemal trzydziestu latach powróciliśmy na szczebel międzywojewódzki. Ale seniorzy to nie wszystko. Duża część dofinansowania trafia do Akademii Piłkarskiej BTP Stal Brzeg, która szkoli niemal 300 najmłodszych zawodników i nie boimy się tego napisać jest jedną z najlepszych Akademii w naszym województwie!

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Urzędowi Miasta oraz Burmistrzowi Jerzemu Wrębiakowi za wsparcie i zaufanie i obiecujemy, iż żadna „złotówka” nie zostanie zmarnowana i w sposób mądry i rozsądny wykorzystana w celu promocji sportu oraz miasta Brzeg.