W sobotę gramy w Katowicach z Rozwojem

W najbliższą sobotę, nasza drużyna rozegra kolejny mecz sparingowy w którym, tym razem zmierzymy się z II-ligowym Rozwojem Katowice. Jutrzejsze spotkanie rozegramy w Katowicach na boisku MOSiR „Kolejarz” przy ul. Alfreda 1.

W jutrzejszym meczu, oprócz zawodników z obecnej kadry oraz nowo pozyskanych Kochańskiego i Januszkiewicza w naszej drużynie będą testowani kolejni zawodnicy ubiegający się o angaż w Stali. Oprócz dwóch pomocników sprawdzany będzie także napastnik.

Dla Rozwoju tak jak i dla naszej drużyny będzie to już trzeci mecz sparingowy w obecnym okresie przygotowawczym. W pierwszym sprawdzianie, katowiczanie przegrali 0:1 z Szombierkami Bytom (IV liga śląska), natomiast w drugim wysoko pokonali BKS Stal Bielsko-Biała 3:0.

Rozwój Katowice występuje obecnie w rozgrywkach II ligi zajmując po rundzie jesiennej 15 miejsce (spadkowe) tracąc do bezpiecznej Legionovii zaledwie jeden punkt. W dziewiętnastu meczach katowiczanie zdobyli 17 punktów na które złożyły się cztery wygrane i pięć remisów.

Z Rozwojem Katowice nasza "sparowała" także w letnim okresie przygotowawczym, remisując w Brzegu 0:0.

Sparing nr 3

Rozwój Katowice – Stal

27.01.2018 (sobota), godz. 16:30

Ul. Alfreda , Katowice

Zapraszamy.