"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Przed nami kolejny weekend, w który serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym drużynom. Na własnym obiekcie będziemy mogli zobaczyć drużyny juniorów młodszych oraz młodzików, pozostałe zespoły powalczą o kolejne punkty w meczach wyjazdowych.

Na początek w Opolskiej Lidze Trampkarzy, nasza drużyna zagra w Namysłowie ze Startem. Ostatnie wyniki „żółto-niebieskich” nie należały do najlepszych ale jak to w piłce bywa raz jest lepiej raz gorzej. Życzymy naszym zawodnikom aby od jutrzejszego meczu było już tylko lepiej.

OLT, 17 kolejka:

Start Namysłów – Stal

20.05.2016 (piątek), godz. 18:00

Namysłów.

Sobotnie zmagania rozpoczną juniorzy, którzy w 23 kolejce Opolskiej Ligi Juniorów, zmierzą się z liderem tabeli MKS Kluczbork. Łatwo na pewno nie będzie, ale o punkty trzeba powalczyć. Do trzeciego miejsca w tabeli, tracimy tylko jeden punkcik więc ….

OLJ, 23 kolejka:

MKS Kluczbork – Stal

21.05.2016 (sobota), godz. 11:00

Kluczbork.

Seniorzy w sobotą powalczą o punkty w Namysłowie, gdzie zmierzą się ze Startem.

IV Liga opolska „Saltex”, 29 kolejka:

Start Namysłów – Stal

21.05.2016 (sobota), godz. 17:00

Namysłów.

W niedzielę, w końcu na własnym stadionie, będziemy mogli zobaczyć juniorów młodszych, którzy w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych powalczą o punkty z MKS Kluczbork. Mecz ten będzie miłą olbrzymie znaczenie w walce o pierwsze miejsce w tabeli na koniec rundy, bowiem zmierzą się lider (Kluczbork) z wiceliderem tabeli (Stal) a różnica pomiędzy nimi wynosi jeden punkt.

OLJM, 9 kolejka:

Stal – MKS Kluczbork

22.05.2016 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W poniedziałek weekend, meczem derbowym z UKS SAP Brzeg zakończą młodziki, którzy na Stadionie Miejskim w Brzegu powalczą o kolejny komplet punktów. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, nasza drużyna przewodzi tabeli ale ma tylko jeden punkt więcej od drugiej Pogoni Łosiów więc komplet punktów jest mile widziany.

Liga Trampkarzy, gr2, 17 kolejka:

Stal – UKS SAP Brzeg

23.05.2016 (poniedziałek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy.