"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Cel jakim był awans seniorów do III ligi – zrealizowany. Nie znaczy to że to już koniec emocji. Nic z tego. W nadchodzący weekend bardzo ważny mecz w kontekście miejsca na podium w Opolskiej Lidze Juniorów zagrają juniorzy. Ponadto w Brzegu będziemy mogli zobaczyć młodzików natomiast pozostałe drużyny swoje mecze rozegrają na wyjeździe.

Jako pierwsi piłkarski weekend rozpoczną trampkarze, którzy w OLT zagrają z MKS Kluczbork. Będzie to ostatnia kolejka w tej lidze, więc warto przyjść i zobaczyć naszych zawodników.

OLT, 18 kolejka:

Stal – MKS Kluczbork

27.05.2016 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu

Druga drużyna trampkarzy, swój mecz rozegra w sobotę na boisku LZS Turawa. Będzie to 20 i zarazem ostatnia kolejka II Ligi Trampkarzy.

II Liga Trampkarzy, 20 kolejka:

LZS Turawa – Stal

28.05.2016 (sobota), godz. 11:00

Zawada

W sobotę także z tym że u siebie i o godz. 13:00, w Opolskiej Lidze Juniorów Stal podejmie Chemika Kędzierzyn-Koźle. Będzie to starcie trzeciej (Chemik) z czwartą (Stal) drużyną w tabeli. Różnica pomiędzy nimi to tylko jeden punkt a do końca rozgrywek zostały jeszcze tylko 3 kolejki.

OLJ, 24 kolejka:

Stal – Chemik Kędzierzyn-Koźle

28.05.2016 (sobota), godz. 13:00

Stadion Miejski w Brzegu

Seniorów także czeka mecz z „Chemicznymi” z tym ze o 17:00 i na wyjeździe.

IV liga opolska „Saltex”, 31 kolejka:

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal

28.05.2016 (sobota), godz. 17:00

Kędzierzyn-Koźle

W niedzielę mecze w ramach 11 kolejki, rozegra Opolska Liga Juniorów Młodszych, w której nasi zawodnicy zmierzą się z Cukrownikiem Baborów. „żółto-niebiescy” zajmują w tabeli drugie miejsce i chcąc walczyć o wygranie ligi powinni ten mecz wygrać.

OLJM, 11 kolejka:

Cukrownik Baborów – Stal

29.05.2016 (niedziela), godz. 11:00

Baborów?

W poniedziałek natomiast swój ostatni ligowy mecz rozegrają młodziki a ich przeciwnikiem będzie Olimpia/Pogoń Lewin Brzeski/Łosiów.

Liga Młodzików gr.2, 18 kolejka:

Stal - Olimpia/Pogoń Lewin Brzeski/Łosiów.

30.05.2016 (poniedziałek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Zapraszamy.