"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Przed nami kolejny piłkarski weekend z BTP Stal Brzeg. Co prawda, ze względu na grę Reprezentacji Dolnegośląska w Regions Cup, III liga pauzuje (z małymi wyjątkami, odrabianie zaległości) ale za to nasze drużyny młodzieżowe grają w najlepsze. W Brzegu zagrają trampkarze, juniorzy starsi oraz młodziki. Reszta na wyjeździe.

Weekend tradycyjnie rozpoczną trampkarze, którzy w 4 kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy zmierzą się ze Startem Namysłów. Nasza drużyna po trzech meczach ma 3 punkty więc czas zacząć wygrywać.

4 kolejka OLT

Stal – Start Namysłów

23.09.2016 (piątek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Druga drużyna trampkarzy w II Lidze Trampkarzy jedzie do lidera rozgrywek – LZS Skorogoszcz. Czyli zapowiada się ciężki mecz, który odbędzie się w sobotę.

4 kolejka II Ligi Trampkarzy

LZS Skorogoszcz – Stal

24.09.2016 (sobota), godz. 11:00

Skorogoszcz

W sobotę na własnym stadionie zagrają juniorzy w Opolskiej Lidze Juniorów. Ich przeciwnikiem będzie trzecia od końca w tabeli – Małapanew Ozimek.

6 kolejka OLJ

Stal – Małapanew Ozimek

24.09.2016 (sobota), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu

W niedzielne popołudnie swój mecz rozegrają, kroczący od wygranej do wygranej, juniorzy młodsi. Tym razem zmierzą się w Prószkowie z trzecią w tabeli Pomologią.

6 kolejka OLJM

Pomologia Prószków – Stal

25.09.2016 (niedziela), godz. 16:00

Prószków.