"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg!

Przed nami już drugi wiosenny piłkarski weekend, w którym swoje pierwsze mecze w rundzie rewanżowej rozegrają dodatkowo młodziki. Właśnie jeden z zespołów młodzików będzie można zobaczyć w Brzegu, resztę drużyn czekają wyjazdy.

Jako pierwsi na murawę wybiegną juniorzy starsi, którzy w sobotę w ECO Opolskiej Lidze Juniorów zmierzą się w meczu wyjazdowym z Piastem Strzelce Opolskie. Pierwszy mecz w Brzegu nasi zawodnicy przegrali 2:3 więc wypadałoby się zrehabilitować.

ECO Opolska Liga Juniorów, XV kolejka

Piast Strzelce Opolskie – Stal

25.03.2017 (sobota), godz. 11:00

Strzelce Opolskie

Także w sobotę z tym, że o 13:00 drugi mecz w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych rozegrają juniorzy młodsi. Rywalem naszych zawodników będą rówieśnicy z Ruchu Chorzów i zapowiada się ciężkie spotkanie.

Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych gr. C, II Kolejka

Ruch Chorzów – Stal

25.03.2017 (sobota), godz. 13:00

Chorzów

Nietypowo, bo w niedzielę swój mecz rozegrają seniorzy. W Dzierżoniowie, który oddalony od Brzegu jest o 66 km, zagramy z miejscową Lechią.

III Liga gr. 3, XIX kolejka

Lechia Dzierżoniów – Stal

26.03.2017 (niedziela), godz. 13:00

Dzierżoniów ul. Wrocławska 47

W poniedziałek natomiast swoje rozgrywki wznawiają młodziki. Nasz klub reprezentują dwa zespoły występujące w II i III grupie Ligi Młodzików.

Liga Młodzików III grupa

Stal – Odra Opole

27.03.2017 (poniedziałek), godz. 16:30

Stadion Miejski w Brzegu.

Druga drużyna młodzików występująca w Lidze Młodzików w II grupie, ze względu na wycofanie się z rozgrywek UKS SAP w poniedziałek "pauzuje".