"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg

Przed nami kolejny piłkarski weekend w którym wystąpią wszystkie nasze drużyny. Tak się złożyło, iż wszystkie zagrają na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Jako pierwsi na murawę wybiegną trampkarze, którzy w Opolskiej Lidze Trampkarzy zmierzą się z UKS Hattrick Głuchołazy. Nasi zawodnicy po trzech kolejkach mają na koncie 7 punktów i są wiceliderem tabeli, natomiast piątkowi rywale mają na koncie trzy „oczka” i zajmują piąte miejsce.

OLT, IV kolejka

Stal – UKS Hattrick Głuchowałzy

01.09.2017 (piątek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W sobotę o 14:00 seniorzy w III Lidze zmierzą się z BKS Stal Bielsko-Biała.

III Liga gr. 3, VI kolejka

Stal – BKS Stal Bielsko-Biała

02.09.2017 (sobota), godz. 14:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W niedzielę o 14:00, na murawie naszego stadionu pojawią się juniorzy starsi, którzy w ramach Opolskiej Ligi Juniorów zagrają ze Swobnicą Czarnowąsy. Stal po dwóch meczach ma komplet punktów i w niedzielę liczymy na kolejne trzy.

OLJ, III kolejka

Stal – Swornica Czarnowąsy

03.09.2017 (niedziela), godz. 14:00

Stadion Miejski w Brzegu.

We wtorek 05.09.2017 o godz. 17:00 w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 C, nasi zawodnicy zmierzą się ze Stilonem Gorzów. Stal po dwóch meczach ma 3 punkty natomiast Stilon jeszcze nie zdobył punktu w obecnych rozgrywkach.

CLJ U-17 C, III kolejka

Stal – Stilon Gorzów