"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg

Przed nami kolejny piłkarski weekend ale tak się złożyło że w Brzegu nie zagra żadna nasza drużyna. Wszystkie zagrają w meczach wyjazdowych, co nie znaczy że nie można wsiąść w samochód i pojechać pokibicować naszym.

Tradycyjnie piłkarski weekend rozpoczną trampkarze, którzy w czwartej kolejce Opolskiej Ligi Trampkarzy zmierzą się z OKS Olesno.

OLT, IV kolejka

OKS Olesno – Stal

08.09.2017 (piątek), godz. 18:00

Olesno

Pozostałe nasze drużyny zagrają w sobotę. Jako pierwsi na murawę wybiegną juniorzy starsi, którzy w Opolskiej Lidze Juniorów zagrają w Gogolinie z miejscowym MKS. Nasi zawodnicy przewodzą tabeli natomiast rywale ją zamykają.

OLJ, 4 kolejka

MKS Gogolin – Stal

09.09.2017 (sobota), godz. 11:00

Gogolin.

O 14:00 kolejny mecz w Centralnej Lidze Juniorów U-17, rozegrają nasi „młodsi”. W sobotę czeka ich bardzo daleki wyjazd do Zielonej Góry i o punkty na pewno łatwo nie będzie.

CJL U-17, IV kolejka

Falubaz Zielona Góra – Stal

09.09.2017 (sobota), godz. 14:00

Zielona Góra

Piłkarski weekend tym razem „zamkną” seniorzy, którzy jadą na bardzo niewygodny dla nas teren czyli do Legnicy na mecz z rezerwami Miedzi.

III Liga gr. 3, VII kolejka

Miedź II Legnica – Stal