"Weekendowy rozkład jazdy" z BTP Stal Brzeg

Przed nami kolejny, pełen emocji piłkarski weekend w którym zagrają nasze drużyny. Większość niestety na wyjazdach co nie przeszkadza trzymać za nich kciuki.

Sportowy weekend tradycyjnie zapoczątkują trampkarze, występujący w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Zagrają oni Głuchołazach z miejscowych Hattrickiem.

OLT

Hattrick Głuchołazy – Stal

20.20.2017 (piątek), godz. 18:00

Głuchołazy.

Niepokonani juniorzy starsi występujący w Opolskiej Lidze Juniorów zagrają w Kędzierzynie z Chemikiem i będzie to chyba najtrudniejszy jak do tej pory ich mecz w obecnych rozgrywkach.

OLJ

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal

21.10.2017 (sobota), godz. 11:0

Kędzierzyn-Koźle

Jedyną drużyną, którą zobaczymy w sobotę w Brzegu będą seniorzy, którzy zmierzą się z Pniówkiem Pawłowice Śl.

III Liga

Stal – Pniówek Pawłowice Śląskie

21.10.2017 (sobota), godz. 15:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W niedzielę w bardzo długą podróż, bo aż do Gorzowa, pojadą występujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17 nasi młodsi.

CLJ U-17

Stilon Gorzów – Stal