"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Przed nami kolejny piłkarski weekend, w którym zobaczymy naszych zawodników. W Brzegu zagrają młodziki oraz juniorzy młodsi, natomiast pozostałe drużyny o kolejne punkty powalczą na wyjazdach.

Weekend w czwartek rozpoczną młodziki występujący w Grupie Mistrzowskiej Ligii Młodzików, którzy zagrają mecz „bratobójczy” z drugą drużyną Stali.

Liga Młodzików

Stal – Stal

24.05.2018 (czwartek), godz. 17:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W piętek w Opolskiej Lidze Trampkarzy o kolejne punkty i podium powalczą trampkarze, którzy tym razem w meczu wyjazdowym zagrają z Piastem Strzelce Opolskie.

OLT

Piast Strzelce Opolskie – Stal

25.05.2018 (piątek), godz. 18:00

Strzelce Opolskie

Bardzo ważny dla układu tabeli Opolskiej Ligi Juniorów mecz zagrają nasi juniorzy, którzy w meczu wyjazdowym zmierzą się z aktualnym liderem Pomologią Prószków, do której tracą jedynie dwa punkty.

OLJ

Pomologia Prószków – Stal

26.05.2018 (sobota), godz. 11:00

Prószków.

W niedzielę swój kolejny mecz w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych rozegrają nasi juniorzy młodsi, którzy na własnym stadionie zagrają z MKS MOSiR Opole.

OLJM

Stal – MKS MOSiR Opole

27.05.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

Weekend zakończą tradycyjnie młodziki.

Stal – Czarni Otmuchów

28.05.2018 (poniedziałek), godz. 18:00