"Weekendowy rozkład jazdy z BTP Stal Brzeg"

Przed nami kolejne piłkarskie emocje związane z grą naszych drużyn młodzieżowych. W Brzegu zagrają trampkarze, juniorzy młodsi oraz jedna drużyna młodzików. Reszta o kolejne punkty powalczy w meczach wyjazdowych.

W piątek w Opolskiej Lidze Trampkarzy nasi zawodnicy na Stadionie Miejskim w Brzegu zagrają z Hattrickiem Głuchołazy.

OLT

Stal – Hattrick Głuchołazy

01.06.2018 (piątek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W sobotę w Opolskiej Lidze Juniorów nasi zawodnicy o kolejne punkty zagrają w Prudniku z miejscową Pogonią.

OLJ

Pogoń Prudnik – Stal

02.06.2018 (sobota), godz. 11:00

Prudnik.

Juniorzy młodsi, tradycyjnie swój mecz rozegrają w niedzielę a ich przeciwnikiem będzie Hattrick Głuchołazy.

OLJM

Stal – Hattrick Głuchołazy

03.06.2018 (niedziela), godz. 11:00

Stadion Miejski w Brzegu.

W poniedziałek kolejne mecze rozegrają, występujący w grupie mistrzowskiej Ligi Młodzików nasze dwa zespoły.

Liga Młodzików Grupa Mistrzowska

Stal – FA Opole

04.06.2018 (poniedziałek), godz. 18:00

Stadion Miejski w Brzegu

Polonia Nysa – Stal

04.06.2018 (niedziela), godz. 18:00

Nysa.

Piłkarski weekend zakończą tym razem trampkarze, którzy we wtorek zmierzą się z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.

OLT

Chemik Kędzierzyn-Koźle – Stal