Wigilia 2018 w Restauracji "Mario"

Wigilia 2018  w Restauracji "Mario"

W dniu 12.12.2018 w Restauracji „Mario” Mariusz Firek, odbyła się wigilia klubowa w której wzięli udział zawodnicy i sztab szkoleniowy pierwszej drużyny, trenerzy Akademii Piłkarskiej Stali Brzeg, Zarząd oraz przedstawiciele sponsorów i partnerów klubu.

W imieniu Zarządu głos zabrał Wiceprezes klubu Pan Mariusz Firek, który podziękował zawodnikom i trenerom za ciężką pracę a sponsorom za wsparcie i zaangażowanie w działalność klubu. Życzył on ponadto dużo zdrowia i szczęścia wszystkim zebranym w Nowym 2019 Roku.

W imieniu sponsorów, głos zabrał zastępca Burmistrza Brzegu, Pan Tomasz Witkowski, który podziękował za zaproszenie i zadeklarował dalsze wsparcie Miasta Brzeg w działalność klubu. Po nim, głos zabrał Starosta Brzeski, Pan Jacek Monkiewicz, który także podziękował za zaproszenie i zapowiedział mocniejszą współpracę pomiędzy Starostwem a klubem.

W imieniu drużyny, głos zabrali trener Piotr Jacek oraz kapitan zespołu Marcin Nowacki. Obaj podsumowali minioną rundę i zapowiedzieli dalszą ciężką prace na treningach. Marcin ponadto, zapowiedział, iż nie zakończy kariery doputy, dopóki Stal nie awansuje do II Ligi. Trzymamy za słowo ;-)

Następnie, Zarząd klubu wręczył pamiątkowe dyplomy i upominki wszystkim naszym sponsorom oraz partnerom klubu po czym wszyscy zasiedli do stołu i po złożeniu życzeń delektowali się przepysznymi daniami serwowanymi przez restaurację Mario.

Dziękujemy wszystkim gościom za udział w spotkaniu, jeszcze raz życzymy im samych radosnych i szczęśliwych chwil w Nowym Roku a szczególne podziękowania ślemy do właścicieli Restauracji „Mario” za organizację klubowej wigilii.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości