Wigilia klubowa.

W miniona środę w Restauracji Mario, odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe w którym udział wzięli zawodnicy, trenerzy, sponsorzy oraz zarząd naszego Klubu.

Przy tej okazji, wszystkim zebranym przedstawiono także osobę nowego trenera seniorów Pana Krystiana Pikausa.

W imieniu sponsorów głos zabrał Burmistrz Brzegu Pan Jerzy Wrębiak, który pogratulował zawodnikom awansu do III Ligi oraz bardzo dobrej w niej postawie. Zapewnił także, że miasto Brzeg wciąż aktywnie będzie wspierało sport w tym także nasz klub.

Prezes klubu Pani Justyna Kościelna, podziękowała wszystkim sponsorom za zaufanie i wsparcie bez którego obecne sukcesy nie byłyby możliwe. Zawodnikom życzyła aby nadchodzący rok był co najmniej taki dobry jak ten mijający.

Przy tej okazji miała miejsce jeszcze miła uroczystość w której drobnymi upominkami „nagrodzono” czterech naszych zawodników, którzy w 2016 roku, zmienili stan cywilny. Pawłowi Boczarskiemu, Dawidowi Lipińskiemu, Tomaszowi Menclowi i Łukaszowi Szpakowi oraz ich wybrankom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Z tego tez miejsca, jeszcze raz dziękujemy sponsorom, zawodnikom oraz wszystkim osobą związanym z naszym klubem za miniony rok. Życzymy im aby współpraca z naszym klubem przyczyniła się do rozwoju ich firm a zawodnikom życzymy samych wygranych w 2017 roku.

Dziękujemy!