WYBRALIŚCIE NAJLEPSZYCH SEZONU 2014/2015!

Zakończyło się głosowanie na najlepszych zawodników Stali w poprzednich rozgrywkach. Plebiscyt prowadzony był na naszej stronie internetowej i można było wybierać w trzech kategoriach:

1. Najlepszy piłkarz Stali w sezonie 2014/2015.
  2. Odkrycie sezonu w Stali w rozgrywkach 2014/2015
  3. Najlepszy młodzieżowiec w Stali w sezonie 2014/2014.

Najlepszym zawodnikiem Stali w sezonie 2014/2015 wybrali Państwo ŁUKASZA SZPAKA, który zgromadził 29 % głosów i o "włos" wyprzedził  Bartosza Kulczyckiego 28 %. Trzecie miejsce zajął kapitan naszej drużyny Piotr Józefkiewicz z 20 %.

Kolejne miejsca zajęli:

4. Michał Sikorski – 9 %

5. Marcin Raczkowski – 7 %

4. Dawid Lipiński – 6 %.

Łukasz Szpak jest wychowankiem Stali, który po 10 latach wrócił do swojego klubu. W międzyczasie grał on min. w Gwarku Zabrze oraz Starcie Namysłów. W bieżących rozgrywkach zdobył 9 goli oraz miał 11 asyst. W punktacji kanadyjskiej (gole+ asysty) zdobył 20 punktów co dało mu ex aequo z Dawidem Lipińskim 1 miejsce.

Odkryciem sezonu Stali w sezonie 2014/2015 wybrali Państwo WOJCIECHA KRAWCOWA oraz PATRYKA SCHWARZA, którzy zdobyli po 37 % głosów. Trzecie miejsce zajął zdobywając 26 % Arkadiusz Synówka.

Obaj zwycięzcy mogą występować na pozycji obrońcy lub pomocnika. Wojciech Krawców prawie całą swoją karierą związany jest ze Stalą (wyjątek 2012 MKS Oława).

Patryk Schwarz jest także wychowankiem Stali, w której grał do 2009 roku. Potem po przygodach w Ruchu Chorzów, Śląsku Wrocław oraz LKS Rybna wrócił do Stali. W mijającym sezonie zdobył on jednego gola.

Najlepszym młodzieżowcem Stali, głosami kibiców (27 %) wybrany został MATEUSZ DYCHUS z drużyny Juniorów Młodszych U17. Na drugim miejscu uplasował się Adam Gutwiński (Juniorzy U19, 20%) a trzecim Adrian Janeczek (Juniorzy U19, Seniorzy 17 %).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy a kibicom dziękujemy za udział w zabawie.