Zaczynamy przygotowania do wiosny

Zaczynamy przygotowania do wiosny

W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy pod okiem trenera Piotra Jacka, rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Po krótkim przywitaniu zawodników i trenerów przez Wiceprezesa klubu Mariusza Firka, zawodnicy odbyli pierwszy trening na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Brzegu.

W dzisiejszych zajęciach wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy występujący w rundzie jesiennej oraz juniorzy Jakub Smok, Daniel Jankowski, Mateusz Dychus oraz Konrad Nędzyński. Z seniorów zabrakło Damiana Celucha (wraca do treningów jutro), Igora Nohornego (powrót 10.01.2019) oraz Dawida Lipińskiego. W dzisiejszych zajęciach nie brał także udziału Tomasz Gajda, który przebywa na dwutygodniowych testach w I-ligowej Odrze Opole.

W dzisiejszych zajęciach brało także udział dwóch zawodników testowanych (obrońca i pomocnik), którzy starają się o angaż a Stali.

Do końca tygodnia, zawodnicy będą trenowali codziennie, przechodząc także badania wydolnościowe. Pierwszy tydzień zajęć zakończony zostanie test meczem z Agroplonem Głuszyna (12.01.2019, sobota, godz. 13:00, Stadion Miejski w Brzegu).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości