Zaczynamy walkę o Puchar Polski.

Zmagania ligowe czekają na nas dopiero w sobotę 29.08.2015, gdzie na Stadionie Miejskim w Brzegu zmierzymy się z PO-RA-WIE Większyce, ale nasi piłkarze już jutro w środę 26.08.2015 rozpoczną walkę o Puchar Polski. W tym dniu, na boisku w Rozmierce, o godz. 17:30, zmierzymy się drużyną LZS Jedność Rozmierka.

LZS Jedność Rozmierka jako beniaminek, bardzo dobrze radzi sobie w klasie okręgowej gr. II. Dwa pierwsze mecze zakończyły się zwycięstwami naszych środowych rywali. W pokonanym polu zostawili oni Racławię Racławice Śląskie (3:1) oraz LZS Ścinawę Nyską (3:2).

W poprzednim sezonie LZS Jedność Rozmierka, wygrał rozgrywki A-klasy grupy V Opole. Zdobywając 54 punkty wyprzedził Odrę II Opole (49) oraz Rudatom Kępa (44). W minionych rozgrywkach w 24 meczach drużyna Jedności odniosła 17 zwycięstw, 3 remisy oraz poniosła 4 porażki.

Zwycięzca tej rywalizacji w 1/16 zagra z wygranym pary LZS Starowice/OKS Olesno. Gospodarzem meczu będzie zwycięzca pary Stal/LZS Jedność a mecz ten odbędzie się 09.09.2015 o godz. 17:00.