Zapowiedź: Stal - Foto-Higiena Gać.

W środę 22.07.2015 czeka nas kolejny mecz sparingowy z III ligowcem. Tym razem zagramy z Foto-Higieną Gać, która występuje w III lidze dolnośląsko-lubuskiej. Mecz ten pierwotnie miał się odbyć na stadionie w Gać, ale ze względu na remont boiska zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Brzegu. Początek o godz. 18:00.

Drużyna z Gać już od wielu sezonów występuje w III lidze, zazwyczaj kończąc rozgrywki w środku tabeli. W poprzednim sezonie zajęli oni 7 miejsce. W 34 meczach zdobyli 55 punktów. Na dorobek punktowy składa się 16 zwycięstw, 7 remisów i 11 przegranych.

Pierwszy sparing graliśmy z Ruchem Zdzieszowice czyli przedstawicielem III ligi śląsko-opolskiej, jutro zagramy z drużyną reprezentującą III ligę dolnośląsko-lubuską, czyli będzie możliwość porównania gry zespołów obu grup. Pamiętajmy, że zgodnie z reformą III ligi właśnie te dwie grupy połączą się tworząc jedną z 4 grup III ligi.