Zasady SPRZEDAŻY BILETÓW na mecz z Ruchem Chorzów

W związku z dużym zainteresowaniem meczem 32. kolejki III ligi pomiędzy Stalą Brzeg a Ruchem Chorzów, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Brzegu, prezentujemy Państwu harmonogram i zasady sprzedaży biletów.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami trybuny będą mogły zapełnić się w 25%, czyli w liczbie 500 osób. Ze względu na te ograniczenia spotkanie odbędzie się BEZ UDZIAŁU KIBICÓW GOŚCI.

Osoby, które posiadają karnet na rundę jesienną będą mogły wejść mecz za darmo tylko ZA OKAZANIEM KARNETU. Pozostali kibice będą mogli nabyć pojedyncze bilety, które będą sprzedawane JEDYNIE W PRZEDSPRZEDAŻY. Oznacza to, że w dniu meczu NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU w kasie.

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w środę i czwartek (od 18:00 do 19:00) oraz w piątek (od 18:00 do 20:00) przy bramie na Stadionie Miejskim w Brzegu (przed kołowrotkiem). Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie dwa bilety. Ze względu na karnetowiczów, którzy będą mogli wejść na to spotkanie, do wolnej sprzedaży zostanie przeznaczonych około 400 biletów.

Przypomnijmy jeszcze ceny biletów, które kształtują się następująco: NORMALNY - 12 zł, ULGOWY - 8 zł (uczniowie, studenci, emeryci i renciści za okazaniem legitymacji oraz kobiety) i DZIECI DO LAT 12 - 2 zł.

Wszystkich uczestników sobotniego meczu prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i zasad sanitarnych, w tym:

- zachowania bezpiecznego (1,5-metrowego) odstępu od pozostałych kibiców, zwłaszcza w kolejce przed wejściem. Bramy stadionu zostaną otwarte na godzinę przed planowym rozpoczęciem spotkania, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie celem uniknięcia kolejek,

- zajmowania co czwartego krzesełka na trybunach w rzędach naprzemiennie (ta zasada nie dotyczy osób z rodziny oraz mieszkających razem),

- każda osoba wchodząca na stadion zobowiązana jest poddać się dezynfekcji rąk przy wejściu, a także stosowania się do komunikatów i poleceń organizatora, w tym spikera i służb porządkowych,

- na organizowany przez klub mecz nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków,

- każdy kibic biorący udział w meczu wchodzi na stadion z własnej woli, a tym samym potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora z tego tytułu.