Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pauza
Santos Świebodzin
1:5
Promień Żary
ZAP Junior Zbąszynek
2:3
Korona Wschowa
UKP II ZIELONA GÓRA
8:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Świebodzin
Pauza
ZAP Junior Zbąszynek
0:7
UKP II ZIELONA GÓRA
Korona Wschowa
3:0
Promień Żary
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Żary
Pauza
Santos Świebodzin
2:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
ZAP Junior Zbąszynek
UKP II ZIELONA GÓRA
2:1
Korona Wschowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
1:5
Promień Żary
ZAP Junior Zbąszynek
2:4
Santos Świebodzin
UKP II ZIELONA GÓRA
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
Pauza
Santos Świebodzin
1:2
UKP II ZIELONA GÓRA
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
Korona Wschowa
Promień Żary
11:0
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ZAP Junior Zbąszynek
Pauza
UKP II ZIELONA GÓRA
2:0
Promień Żary
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Santos Świebodzin
Korona Wschowa
7:0
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKP II ZIELONA GÓRA
Pauza
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:2
ZAP Junior Zbąszynek
Promień Żary
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Santos Świebodzin
0:5
Korona Wschowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
0:1
ZAP Junior Zbąszynek
Promień Żary
3:0*
Santos Świebodzin
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:8
UKP II ZIELONA GÓRA
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
Promień Żary
3:2
Korona Wschowa
UKP II ZIELONA GÓRA
11:1
ZAP Junior Zbąszynek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Santos Świebodzin
Korona Wschowa
- : -
UKP II ZIELONA GÓRA
ZAP Junior Zbąszynek
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
UKP II ZIELONA GÓRA
Santos Świebodzin
3:0
ZAP Junior Zbąszynek
Promień Żary
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wschowa
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
ZAP Junior Zbąszynek
- : -
Promień Żary
UKP II ZIELONA GÓRA
- : -
Santos Świebodzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Orzeł Międzyrzecz
- : -
Korona Wschowa
Promień Żary
- : -
UKP II ZIELONA GÓRA
Santos Świebodzin
- : -
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
- : -
Promień Żary
Korona Wschowa
- : -
Santos Świebodzin
ZAP Junior Zbąszynek
- : -
MKS Orzeł Międzyrzecz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?