Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Moto - Jelcz Oława
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Dąb Przybyszów
1:6
Formacja Port 2000 Mostki
KP Brzeg Dolny
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Piast Żmigród
1:1
Piast Karnin
Lechia Dzierżoniów
3:1
Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra
0:1
Ślęza Wrocław
Polonia Trzebnica
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław
0:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:4
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
1:4
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Bielawianka Bielawa
1:1
Śląsk II Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
0:0
Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław
4:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
6:0
Dąb Przybyszów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:2
KP Brzeg Dolny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki
2:0
Polonia-Stal Świdnica
Dąb Przybyszów
1:4
KGHM II Zagłębie Lubin
KP Brzeg Dolny
5:1
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów
3:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
3:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra
5:1
Piast Karnin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
1:2
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Moto - Jelcz Oława
1:1
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
2:0
Polonia Trzebnica
KGHM II Zagłębie Lubin
2:3
Formacja Port 2000 Mostki
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
Dąb Przybyszów
Karkonosze Jelenia Góra
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:2
Ślęza Wrocław
Dąb Przybyszów
0:0
Bielawianka Bielawa
KP Brzeg Dolny
2:1
Moto - Jelcz Oława
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
3:1
Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica
1:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Polonia Trzebnica
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
3:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:1
Dąb Przybyszów
Ślęza Wrocław
4:1
KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród
3:1
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:0
Formacja Port 2000 Mostki
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:2
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Moto - Jelcz Oława
1:1
Polonia Trzebnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Dąb Przybyszów
0:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Bielawianka Bielawa
KGHM II Zagłębie Lubin
1:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:2
Piast Karnin
Śląsk II Wrocław
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KP Brzeg Dolny
2:1
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
0:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
1:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
4:1
Dąb Przybyszów
Karkonosze Jelenia Góra
3:1
KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród
4:2
Polonia Trzebnica
Moto - Jelcz Oława
0:0
Formacja Port 2000 Mostki
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
1:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
0:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
Śląsk II Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Dąb Przybyszów
1:0
Piast Żmigród
KP Brzeg Dolny
2:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
1:5
Karkonosze Jelenia Góra
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:0
Bielawianka Bielawa
KGHM II Zagłębie Lubin
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin
0:1
Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki
4:0
Ślęza Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Moto - Jelcz Oława
1:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
0:1
Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród
2:5
Formacja Port 2000 Mostki
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa
1:3
Piast Karnin
Karkonosze Jelenia Góra
5:1
Dąb Przybyszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Przybyszów
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
5:1
Piast Żmigród
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:0
Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki
2:2
Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny
0:2
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
1:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
Moto - Jelcz Oława
Śląsk II Wrocław
4:0
Piast Karnin
KGHM II Zagłębie Lubin
6:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
0:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:4
Formacja Port 2000 Mostki
Dąb Przybyszów
0:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
1:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Moto - Jelcz Oława
0:1
Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów
6:0
Polonia Trzebnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
3:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Śląsk II Wrocław
5:1
KP Brzeg Dolny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:0
Moto - Jelcz Oława
Dąb Przybyszów
1:2
Lechia Dzierżoniów
KP Brzeg Dolny
3:1
Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa
0:2
Ślęza Wrocław
Polonia Trzebnica
2:4
Śląsk II Wrocław
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:0
Piast Żmigród
KGHM II Zagłębie Lubin
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
5:1
Dąb Przybyszów
Piast Karnin
0:0
Moto - Jelcz Oława
KP Brzeg Dolny
3:1
Polonia Trzebnica
Piast Żmigród
6:1
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
1:3
Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
1:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
5:0
Moto - Jelcz Oława
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:0
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
3:4
Śląsk II Wrocław
Dąb Przybyszów
3:3
KP Brzeg Dolny
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Trzebnica
0:1
Piast Karnin
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Brzeg Dolny
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród
1:0
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
2:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Polonia Trzebnica
0:3
Dąb Przybyszów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin
1:0
Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
0:2
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
4:2
Dąb Przybyszów
Formacja Port 2000 Mostki
5:0
Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław
4:1
Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa
2:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
1:5
Śląsk II Wrocław
Moto - Jelcz Oława
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
2:1
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Moto - Jelcz Oława
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
6:0
Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa
1:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
0:0
KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki
3:1
Dąb Przybyszów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:0
Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
4:2
Bielawianka Bielawa
KP Brzeg Dolny
1:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:0
Moto - Jelcz Oława
Formacja Port 2000 Mostki
0:0
Piast Karnin
Dąb Przybyszów
1:3
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
0:10
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:2
Ślęza Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:2
Śląsk II Wrocław
Piast Karnin
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Moto - Jelcz Oława
0:1
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
2:1
KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Formacja Port 2000 Mostki
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:0
Polonia Trzebnica
KGHM II Zagłębie Lubin
5:0
Dąb Przybyszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Moto - Jelcz Oława
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
1:1
Bielawianka Bielawa
Dąb Przybyszów
0:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Formacja Port 2000 Mostki
2:3
KGHM II Zagłębie Lubin
KP Brzeg Dolny
2:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów
0:3
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Piast Karnin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
0:1
Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Polonia Trzebnica
KGHM II Zagłębie Lubin
3:2
Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
2:0
Dąb Przybyszów
Moto - Jelcz Oława
0:1
KP Brzeg Dolny
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:1
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród
2:1
Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:2
Piast Żmigród
KP Brzeg Dolny
2:3
Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki
5:1
Bielawianka Bielawa
Dąb Przybyszów
1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica
5:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Polonia Trzebnica
0:1
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
KGHM II Zagłębie Lubin
3:0
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:4
Formacja Port 2000 Mostki
Moto - Jelcz Oława
0:0
Dąb Przybyszów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
0:5
Polonia-Stal Świdnica
Piast Karnin
1:7
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Piast Żmigród
2:0
KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra
1:3
Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław
3:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
2:8
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
4:0
Moto - Jelcz Oława
Śląsk II Wrocław
1:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KGHM II Zagłębie Lubin
4:0
Bielawianka Bielawa
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:1
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
4:0
Lechia Dzierżoniów
Dąb Przybyszów
0:0
Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
KP Brzeg Dolny
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
2:1
Dąb Przybyszów
Moto - Jelcz Oława
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław
0:3
Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów
0:0
Piast Karnin
Karkonosze Jelenia Góra
0:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Karnin
0:1
Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000 Mostki
3:1
Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław
2:1
Lechia Dzierżoniów
Dąb Przybyszów
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
KP Brzeg Dolny
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Ślęza Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
3:0
Moto - Jelcz Oława
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
Dąb Przybyszów
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław
1:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
3:2
KP Brzeg Dolny
Piast Karnin
1:0
Śląsk II Wrocław
Moto - Jelcz Oława
3:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra
0:0
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:3
Piast Karnin
Stilon Gorzów Wielkopolski
5:0
Dąb Przybyszów
Formacja Port 2000 Mostki
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KP Brzeg Dolny
1:4
Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Karkonosze Jelenia Góra
Bielawianka Bielawa
0:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
0:5
Lechia Dzierżoniów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:4
Ślęza Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
3:0
Piast Żmigród
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
4:0
Polonia Trzebnica
Piast Karnin
0:1
KP Brzeg Dolny
Moto - Jelcz Oława
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród
6:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
2:0
Dąb Przybyszów
Karkonosze Jelenia Góra
0:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
0:2
Bielawianka Bielawa
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:3
Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki
6:1
Lechia Dzierżoniów
Dąb Przybyszów
0:2
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
2:2
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
0:1
KP Brzeg Dolny
KGHM II Zagłębie Lubin
9:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:3
Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Polonia-Stal Świdnica
Moto - Jelcz Oława
4:0
Piast Karnin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
4:2
Polonia Trzebnica
KP Brzeg Dolny
3:1
Dąb Przybyszów
Piast Żmigród
1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Moto - Jelcz Oława
3:1
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów
- : -
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
0:2
Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław
0:2
Formacja Port 2000 Mostki
KGHM II Zagłębie Lubin
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Formacja Port 2000 Mostki
6:0
KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław
0:0
Piast Karnin
Dąb Przybyszów
8:1
Polonia Trzebnica
Moto - Jelcz Oława
1:0
Piast Żmigród
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:7
Karkonosze Jelenia Góra
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KGHM II Zagłębie Lubin
2:0
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław
0:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Dąb Przybyszów
1:1
Piast Karnin
KP Brzeg Dolny
3:4
Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
Moto - Jelcz Oława
Piast Żmigród
2:1
Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów
2:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Polonia Trzebnica
1:6
Formacja Port 2000 Mostki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?