Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
5:0
Polonia Trzebnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
1:2
Moto - Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce
0:0
Ilanka Rzepin
Promień Żary
0:2
Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław
1:1
Prochowiczanka Prochowice
Piast Karnin
0:5
Ślęza Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Prochowiczanka Prochowice
1:2
Bielawianka Bielawa
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin
0:1
Piast Karnin
Ślęza Wrocław
2:0
Promień Żary
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów
0:1
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław
1:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Moto - Jelcz Oława
0:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KGHM II Zagłębie Lubin
5:0
Prochowiczanka Prochowice
Piast Karnin
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki
3:0
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
0:2
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Moto - Jelcz Oława
GKS Kobierzyce
4:3
Polonia Trzebnica
Promień Żary
3:2
Ilanka Rzepin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:2
Piast Żmigród
KGHM II Zagłębie Lubin
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
Promień Żary
Lechia Dzierżoniów
3:1
Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
0:5
Moto - Jelcz Oława
Prochowiczanka Prochowice
1:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Trzebnica
3:2
Piast Karnin
Śląsk II Wrocław
1:1
GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław
2:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM II Zagłębie Lubin
4:0
GKS Kobierzyce
Piast Karnin
1:5
Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Ilanka Rzepin
Formacja Port 2000 Mostki
5:2
Prochowiczanka Prochowice
Piast Żmigród
4:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:0
Moto - Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica
0:4
Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa
0:3
Lechia Dzierżoniów
Promień Żary
3:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:0
Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki
5:1
GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław
1:1
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica
0:1
Piast Żmigród
Prochowiczanka Prochowice
0:5
Moto - Jelcz Oława
KGHM II Zagłębie Lubin
5:1
Piast Karnin
Śląsk II Wrocław
2:0
Promień Żary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3
Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce
6:1
Prochowiczanka Prochowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
7:0
Polonia Trzebnica
Piast Żmigród
1:0
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:2
Moto - Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa
2:0
Ilanka Rzepin
Promień Żary
2:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Piast Karnin
2:3
Formacja Port 2000 Mostki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław
1:1
Moto - Jelcz Oława
Prochowiczanka Prochowice
2:2
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
4:1
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
1:0
Promień Żary
Polonia Trzebnica
0:1
Polonia-Stal Świdnica
GKS Kobierzyce
1:4
Piast Karnin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław
2:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Żmigród
0:4
Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin
0:1
Moto - Jelcz Oława
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Karnin
3:0
Prochowiczanka Prochowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Bielawianka Bielawa
1:0
Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów
0:1
Ślęza Wrocław
Promień Żary
2:2
GKS Kobierzyce
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Śląsk II Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:1
Lechia Dzierżoniów
GKS Kobierzyce
0:0
Piast Żmigród
Piast Karnin
3:0
Promień Żary
Formacja Port 2000 Mostki
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Prochowiczanka Prochowice
1:3
Ślęza Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
5:1
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław
6:0
Bielawianka Bielawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
2:1
Ilanka Rzepin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3
Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
0:2
Piast Karnin
Lechia Dzierżoniów
2:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
1:6
Formacja Port 2000 Mostki
Bielawianka Bielawa
0:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Promień Żary
1:1
Prochowiczanka Prochowice
Polonia Trzebnica
2:6
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
0:1
Moto - Jelcz Oława
Formacja Port 2000 Mostki
4:1
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:5
Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:1
Lechia Dzierżoniów
Prochowiczanka Prochowice
7:2
Ilanka Rzepin
Piast Karnin
1:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
0:0
Piast Żmigród
KGHM II Zagłębie Lubin
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Promień Żary
Piast Żmigród
2:0
Prochowiczanka Prochowice
Polonia-Stal Świdnica
3:2
Piast Karnin
Bielawianka Bielawa
1:0
GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica
3:3
Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów
3:0
Śląsk II Wrocław
KGHM II Zagłębie Lubin
2:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Formacja Port 2000 Mostki
0:2
Moto - Jelcz Oława
GKS Kobierzyce
2:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Trzebnica
1:2
Ilanka Rzepin
Prochowiczanka Prochowice
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KGHM II Zagłębie Lubin
3:2
Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin
3:1
Bielawianka Bielawa
Piast Żmigród
2:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
0:2
Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław
0:1
Ślęza Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
1:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
5:4
Polonia Trzebnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
4:0
Piast Karnin
Ilanka Rzepin
2:4
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
2:1
Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa
2:2
Promień Żary
GKS Kobierzyce
1:2
Moto - Jelcz Oława
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:1
Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Promień Żary
2:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki
2:1
Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce
1:2
Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin
2:1
Moto - Jelcz Oława
Piast Żmigród
3:3
Bielawianka Bielawa
Prochowiczanka Prochowice
1:3
Polonia Trzebnica
KGHM II Zagłębie Lubin
3:0
Ilanka Rzepin
Stilon Gorzów Wielkopolski
6:2
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
0:1
Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:1
Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica
5:1
Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa
2:4
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica
0:2
Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin
1:4
Formacja Port 2000 Mostki
GKS Kobierzyce
2:1
Ślęza Wrocław
Moto - Jelcz Oława
0:0
Promień Żary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
4:0
Piast Karnin
Moto - Jelcz Oława
0:1
Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów
7:0
Promień Żary
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Prochowiczanka Prochowice
2:5
Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin
3:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Moto - Jelcz Oława
Formacja Port 2000 Mostki
3:0
Polonia Trzebnica
Piast Żmigród
1:1
Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Bielawianka Bielawa
0:2
Prochowiczanka Prochowice
Promień Żary
1:1
Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Karnin
0:2
Ilanka Rzepin
KGHM II Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk II Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Moto - Jelcz Oława
3:0
Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin
1:0
Promień Żary
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:0
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
1:0
GKS Kobierzyce
Prochowiczanka Prochowice
0:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
0:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Piast Karnin
Ślęza Wrocław
3:0
Piast Żmigród
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:0
Bielawianka Bielawa
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:0
Prochowiczanka Prochowice
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Lechia Dzierżoniów
GKS Kobierzyce
1:3
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
3:2
Ilanka Rzepin
Promień Żary
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Karnin
3:0*
Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki
0:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
3:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław
2:2
Piast Karnin
Moto - Jelcz Oława
2:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
1:1
Promień Żary
Prochowiczanka Prochowice
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów
1:1
Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce
0:3
KGHM II Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
2:0
Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa
1:2
Ślęza Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Lechia Dzierżoniów
0:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Ilanka Rzepin
Promień Żary
0:1
Śląsk II Wrocław
GKS Kobierzyce
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Piast Karnin
0:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Piast Żmigród
2:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
4:4
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
3:0
Piast Karnin
Moto - Jelcz Oława
2:2
Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin
0:3*
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Prochowiczanka Prochowice
1:2
GKS Kobierzyce
KGHM II Zagłębie Lubin
3:1
Promień Żary
Ślęza Wrocław
0:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
2:1
GKS Kobierzyce
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:0
Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród
2:1
KGHM II Zagłębie Lubin
Lechia Dzierżoniów
3:3
Prochowiczanka Prochowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
Ilanka Rzepin
Bielawianka Bielawa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Promień Żary
0:5
Formacja Port 2000 Mostki
Moto - Jelcz Oława
1:2
Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Polonia-Stal Świdnica
GKS Kobierzyce
1:2
Promień Żary
Prochowiczanka Prochowice
0:4
Piast Karnin
Moto - Jelcz Oława
3:1
Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Trzebnica
2:1
Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław
3:1
Lechia Dzierżoniów
KGHM II Zagłębie Lubin
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Formacja Port 2000 Mostki
1:1
Piast Żmigród
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław
5:1
Prochowiczanka Prochowice
Piast Żmigród
2:0
GKS Kobierzyce
Moto - Jelcz Oława
5:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Lechia Dzierżoniów
2:1
Ilanka Rzepin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:2
Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica
1:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Bielawianka Bielawa
0:0
Śląsk II Wrocław
Promień Żary
0:2
Piast Karnin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław
0:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin
1:2
Ślęza Wrocław
Piast Karnin
2:0
Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki
2:1
Polonia-Stal Świdnica
GKS Kobierzyce
1:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Moto - Jelcz Oława
5:0
Polonia Trzebnica
Prochowiczanka Prochowice
2:3
Promień Żary
KGHM II Zagłębie Lubin
4:0
Bielawianka Bielawa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Piast Karnin
Ilanka Rzepin
2:3
Prochowiczanka Prochowice
Ślęza Wrocław
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
3:2
Promień Żary
Moto - Jelcz Oława
4:2
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:0
Polonia Trzebnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:4
KGHM II Zagłębie Lubin
Bielawianka Bielawa
1:4
Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica
3:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:0
Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin
1:3
Polonia-Stal Świdnica
Moto - Jelcz Oława
1:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Ilanka Rzepin
Promień Żary
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
GKS Kobierzyce
1:3
Bielawianka Bielawa
Prochowiczanka Prochowice
1:0
Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
2:1
Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślęza Wrocław
6:1
Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin
3:2
Polonia Trzebnica
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Piast Żmigród
Moto - Jelcz Oława
2:2
Formacja Port 2000 Mostki
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:2
Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa
3:3
Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica
4:0
Promień Żary
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów
2:0
KGHM II Zagłębie Lubin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
8:2
Ilanka Rzepin
Piast Karnin
0:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Moto - Jelcz Oława
3:0
GKS Kobierzyce
Promień Żary
0:3*
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
1:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Prochowiczanka Prochowice
0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
KGHM II Zagłębie Lubin
2:1
Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki
6:2
Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród
1:0
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Ilanka Rzepin
1:2
KGHM II Zagłębie Lubin
Ślęza Wrocław
3:3
Formacja Port 2000 Mostki
Moto - Jelcz Oława
4:2
Piast Karnin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Śląsk II Wrocław
Lechia Dzierżoniów
1:1
GKS Kobierzyce
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Promień Żary
Polonia-Stal Świdnica
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa
0:5
Piast Żmigród
Polonia Trzebnica
2:0
Prochowiczanka Prochowice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Karnin
1:3
Lechia Dzierżoniów
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:1
Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000 Mostki
7:0
Ilanka Rzepin
Śląsk II Wrocław
1:4
Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław
3:0
GKS Kobierzyce
Piast Żmigród
3:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary
1:4
Moto - Jelcz Oława
Prochowiczanka Prochowice
3:1
Polonia-Stal Świdnica
KGHM II Zagłębie Lubin
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?