Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Ścinawa
Pauza
KS II Górnik Polkowice
6:1
Pogoń Góra
Miedź Legnica
1:1
Chojnowianka Chojnów
Zagłębie Lubin
13:0
Prochowiczanka II Prochowice
Chrobry Głogów
7:1
Orła wasosz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Górnik Polkowice
Pauza
Chojnowianka Chojnów
Pauza
Prochowiczanka II Prochowice
Pauza
Pogoń Góra
3:2
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
1:1
Zagłębie Lubin
Orła wasosz
2:6
Odra Ścinawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Pogoń Góra
Pauza
Chrobry Głogów
Pauza
KS II Górnik Polkowice
16:0
Prochowiczanka II Prochowice
Odra Ścinawa
7:0
Chojnowianka Chojnów
Zagłębie Lubin
5:0
Orła wasosz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
Pauza
Pogoń Góra
1:10
Odra Ścinawa
Chrobry Głogów
0:6
KS II Górnik Polkowice
Orła wasosz
2:2
Chojnowianka Chojnów
Prochowiczanka II Prochowice
3:0
Miedź Legnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orła wasosz
Pauza
Prochowiczanka II Prochowice
Pauza
Odra Ścinawa
Pauza
KS II Górnik Polkowice
3:0
Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
7:1
Chrobry Głogów
Chojnowianka Chojnów
3:9
Pogoń Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Górnik Polkowice
Pauza
Chrobry Głogów
Pauza
Chojnowianka Chojnów
Pauza
Zagłębie Lubin
0:1
Miedź Legnica
Orła wasosz
3:4
Pogoń Góra
Prochowiczanka II Prochowice
1:6
Odra Ścinawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Pogoń Góra
Pauza
Zagłębie Lubin
Pauza
KS II Górnik Polkowice
10:1
Orła wasosz
Chojnowianka Chojnów
5:0
Prochowiczanka II Prochowice
Odra Ścinawa
5:3
Chrobry Głogów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orła wasosz
Pauza
KS II Górnik Polkowice
2:3
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
0:2
Odra Ścinawa
Chrobry Głogów
2:1
Chojnowianka Chojnów
Prochowiczanka II Prochowice
2:10
Pogoń Góra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Górnik Polkowice
Pauza
Prochowiczanka II Prochowice
Pauza
Odra Ścinawa
Pauza
Miedź Legnica
3:2
Orła wasosz
Pogoń Góra
4:2
Chrobry Głogów
Chojnowianka Chojnów
0:7
Zagłębie Lubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
Pauza
Chrobry Głogów
Pauza
Chojnowianka Chojnów
Pauza
KS II Górnik Polkowice
3:2
Odra Ścinawa
Zagłębie Lubin
4:0
Pogoń Góra
Orła wasosz
7:2
Prochowiczanka II Prochowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Góra
Pauza
Zagłębie Lubin
Pauza
Orła wasosz
Pauza
Chojnowianka Chojnów
2:3
KS II Górnik Polkowice
Prochowiczanka II Prochowice
1:6
Chrobry Głogów
Odra Ścinawa
1:3
Miedź Legnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
Pauza
Chrobry Głogów
Pauza
Orła wasosz
Pauza
Prochowiczanka II Prochowice
Pauza
Odra Ścinawa
Pauza
Pogoń Góra
3:10
KS II Górnik Polkowice
Chojnowianka Chojnów
1:3
Miedź Legnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?