Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:0
Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Nysa Kłodzko
4:0
Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
2:1
MKP Wołów
Piast Wrocław Żerniki
0:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
3:0*
Wiwa Goszcz
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
3:3
Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych
2:1
Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów
1:1
Piast Wrocław Żerniki
Śląsk II Wrocław
4:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica
1:3
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Wiwa Goszcz
0:7
Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:1
Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica
4:0
MKP Wołów
Polonia Trzebnica
1:3
Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
1:0
Górnik Wałbrzych
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Pogoń Oleśnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
1:1
Bielawianka Bielawa
Unia Bardo
0:3
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
3:3
Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych
4:3
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
1:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:2
Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa
0:0
Polonia Trzebnica
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Wiwa Goszcz
2:5
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska
3:1
Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice
2:3
Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław
2:0
Bielawianka Bielawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
3:1
Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
2:1
Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko
1:2
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
0:0
Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych
4:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica
1:3
Wiwa Goszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Pogoń Oleśnica
Piast Wrocław Żerniki
0:0
Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa
0:4
Unia Bardo
Bielawianka Bielawa
2:0
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
1:2
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska
0:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Sokół Marcinkowice
3:0*
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:0
Sokół Marcinkowice
Unia Bardo
2:3
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Piast Wrocław Żerniki
Pogoń Oleśnica
1:2
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:0
Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko
4:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Wałbrzych
0:2
Śląsk II Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa
1:0
Górnik Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice
6:1
Unia Bardo
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz
2:1
Nysa Kłodzko
MKP Wołów
2:2
Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
4:1
Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
1:2
Wiwa Goszcz
Nysa Kłodzko
2:1
Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych
4:0
MKP Wołów
Sokół Marcinkowice
4:4
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:0
Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław
3:0
Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
0:1
Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska
0:3
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Unia Bardo
Wiwa Goszcz
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:2
Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:3
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:2
Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko
0:2
MKP Wołów
Górnik Wałbrzych
2:1
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
3:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Wrocław Żerniki
3:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
0:2
Bielawianka Bielawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Śląsk II Wrocław
2:1
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica
0:1
Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Piast Wrocław Żerniki
Wiwa Goszcz
2:3
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
0:1
Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica
0:3
Unia Bardo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:0
Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica
2:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bardo
3:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Trzebnica
1:0
Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko
5:3
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
3:1
Śląsk II Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
2:0
Wiwa Goszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
2:3
Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Oleśnica
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych
0:0
Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Unia Bardo
5:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
6:2
Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa
1:0
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
1:2
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:0
Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław
4:0
Polonia-Stal Świdnica
Pogoń Oleśnica
1:1
Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa
2:0
Piast Wrocław Żerniki
Unia Bardo
0:0
Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych
3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz
5:2
Karolina Jaworzyna Śląska
MKP Wołów
1:1
Sokół Marcinkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
0:2
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
6:1
Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice
2:1
Pogoń Oleśnica
Piast Wrocław Żerniki
2:1
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
2:1
Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karolina Jaworzyna Śląska
0:3
Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa
1:2
Górnik Wałbrzych
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Wiwa Goszcz
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo
2:0
Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych
1:3
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
0:1
Piast Wrocław Żerniki
Bielawianka Bielawa
4:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
0:4
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa
3:0
Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa
1:0
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Pogoń Oleśnica
Karolina Jaworzyna Śląska
0:6
MKP Wołów
Śląsk II Wrocław
5:0
Unia Bardo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
5:3
Śląsk II Wrocław
Unia Bardo
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica
3:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Piast Wrocław Żerniki
Nysa Kłodzko
1:3
Sokół Marcinkowice
Górnik Wałbrzych
1:0
Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów
1:4
Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica
2:3
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
3:2
MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa
3:3
Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska
0:1
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
1:5
Polonia Trzebnica
Piast Wrocław Żerniki
5:1
Nysa Kłodzko
Wiwa Goszcz
0:2
Pogoń Oleśnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
2:0
Wiwa Goszcz
Unia Bardo
3:1
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
1:3
Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Błyskawica Gać
7:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
3:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:3
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
1:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa
2:2
Pogoń Oleśnica
Karolina Jaworzyna Śląska
0:1
Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice
3:0
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
3:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
5:1
Unia Bardo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:1
Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa
3:1
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo
0:3
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
2:1
MKP Wołów
Polonia Trzebnica
5:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
2:3
Wiwa Goszcz
Górnik Wałbrzych
0:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wrocław Żerniki
2:3
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
0:5
Unia Bardo
Wiwa Goszcz
0:1
Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
2:2
Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław
3:2
Nysa Kłodzko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
3:0
Pogoń Oleśnica
Sokół Wielka Lipa
7:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
Wiwa Goszcz
Unia Bardo
3:0
Piast Wrocław Żerniki
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
MKP Wołów
Nysa Kłodzko
0:3
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
1:2
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:3
Śląsk II Wrocław
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz
0:2
Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa
2:0
Polonia Trzebnica
Karolina Jaworzyna Śląska
0:4
Sokół Marcinkowice
Unia Bardo
0:3*
Górnik Wałbrzych
Pogoń Oleśnica
1:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
1:2
Nysa Kłodzko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
2:2
Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:6
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
1:3
Śląsk II Wrocław
Unia Bardo
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
1:2
MKP Wołów
Nysa Kłodzko
2:1
Pogoń Oleśnica
Piast Wrocław Żerniki
4:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:1
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
1:5
Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Unia Bardo
Bielawianka Bielawa
2:2
Sokół Wielka Lipa
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
2:1
Nysa Kłodzko
Wiwa Goszcz
1:3
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
1:3
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
5:2
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
0:0
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica
5:1
Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica
1:4
Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Wrocław Żerniki
0:2
Śląsk II Wrocław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?