Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Unia Ząbkowice
2:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Piast Ożarowice
Strażak Mierzęcice
0:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Ciężkowianka Jaworzno
2:2
MCKS Czeladź
Zgoda Byczyna
1:0
Urania Ruda Śląska
Górnik Niwka Sosnowiec
5:1
Podlesianka Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:5
Górnik Niwka Sosnowiec
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Unia Ząbkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
Orzeł Nakło Śląskie
Podlesianka Katowice
1:2
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:2
Grodziec Będzin
Piast Ożarowice
5:0
Zgoda Byczyna
MCKS Czeladź
4:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Grodziec Będzin
2:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Orzeł Nakło Śląskie
4:3
Podlesianka Katowice
Unia Ząbkowice
5:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:0
MCKS Czeladź
Strażak Mierzęcice
2:2
Urania Ruda Śląska
Zgoda Byczyna
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
Górnik Niwka Sosnowiec
7:0
Piast Ożarowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MCKS Czeladź
0:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Unia Ząbkowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:3
Wawel Wirek Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
3:1
Grodziec Będzin
Urania Ruda Śląska
1:2
Orzeł Nakło Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Zgoda Byczyna
Ciężkowianka Jaworzno
1:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
2:1
Piast Ożarowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Grodziec Będzin
1:2
Urania Ruda Śląska
Orzeł Nakło Śląskie
5:1
Piast Ożarowice
Unia Ząbkowice
4:3
Podlesianka Katowice
Strażak Mierzęcice
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
4:1
MCKS Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Niwka Sosnowiec
11:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Unia Ząbkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Podlesianka Katowice
2:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Zgoda Byczyna
0:4
Górnik Niwka Sosnowiec
Piast Ożarowice
0:6
Grodziec Będzin
MCKS Czeladź
0:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Podlesianka Katowice
Grodziec Będzin
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Unia Ząbkowice
3:0
Piast Ożarowice
Strażak Mierzęcice
4:1
Zgoda Byczyna
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:0
Urania Ruda Śląska
Górnik Niwka Sosnowiec
8:1
MCKS Czeladź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Podlesianka Katowice
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
Grodziec Będzin
Ciężkowianka Jaworzno
2:5
Unia Ząbkowice
Zgoda Byczyna
0:1
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
2:5
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik Niwka Sosnowiec
8:0
Strażak Mierzęcice
MCKS Czeladź
0:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Piast Ożarowice
Grodziec Będzin
3:3
Zgoda Byczyna
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
Podlesianka Katowice
Orzeł Nakło Śląskie
0:5
Górnik Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Strażak Mierzęcice
3:3
MCKS Czeladź
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Strażak Mierzęcice
2:2
Orzeł Nakło Śląskie
Ciężkowianka Jaworzno
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Zgoda Byczyna
2:4
Unia Ząbkowice
Piast Ożarowice
2:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Górnik Niwka Sosnowiec
3:0
Grodziec Będzin
MCKS Czeladź
3:2
Podlesianka Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
6:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Grodziec Będzin
0:2
Strażak Mierzęcice
Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
Piast Ożarowice
Orzeł Nakło Śląskie
4:1
MCKS Czeladź
Unia Ząbkowice
0:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Podlesianka Katowice
1:0
Urania Ruda Śląska
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:3
Ciężkowianka Jaworzno
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
5:1
Grodziec Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Strażak Mierzęcice
2:3
Unia Ząbkowice
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Zgoda Byczyna
1:8
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Ożarowice
0:3
Podlesianka Katowice
Górnik Niwka Sosnowiec
5:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
MCKS Czeladź
0:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
4:0
Piast Ożarowice
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
3:2
MCKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Unia Ząbkowice
3:2
Orzeł Nakło Śląskie
Podlesianka Katowice
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Zgoda Byczyna
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:5
Strażak Mierzęcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:3
Unia Ząbkowice
Orzeł Nakło Śląskie
0:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Podlesianka Katowice
Strażak Mierzęcice
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ciężkowianka Jaworzno
0:0
Urania Ruda Śląska
Zgoda Byczyna
1:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Niwka Sosnowiec
5:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
MCKS Czeladź
0:1
Piast Ożarowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
5:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
4:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
9:0
MCKS Czeladź
Podlesianka Katowice
2:2
Zgoda Byczyna
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:0
Strażak Mierzęcice
Piast Ożarowice
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:2
Grodziec Będzin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:1
Zgoda Byczyna
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Grodziec Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
0:1
Strażak Mierzęcice
Podlesianka Katowice
0:0
Górnik Niwka Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:1
Orzeł Nakło Śląskie
Piast Ożarowice
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:1
Unia Ząbkowice
MCKS Czeladź
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
3:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:2
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
0:0
Podlesianka Katowice
Zgoda Byczyna
2:1
Piast Ożarowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
5:2
MCKS Czeladź
Górnik Niwka Sosnowiec
3:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:1
Strażak Mierzęcice
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Grodziec Będzin
Podlesianka Katowice
1:0
Orzeł Nakło Śląskie
Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Zgoda Byczyna
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:6
Unia Ząbkowice
Piast Ożarowice
1:4
Górnik Niwka Sosnowiec
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:1
Gwarek Tarnowskie Góry
MCKS Czeladź
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
6:0
MCKS Czeladź
Grodziec Będzin
0:1
Podlesianka Katowice
Orzeł Nakło Śląskie
3:1
Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Zgoda Byczyna
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Piast Ożarowice
1:1
Strażak Mierzęcice
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Górnik Niwka Sosnowiec
5:0
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Grodziec Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza
0:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
1:2
Unia Ząbkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Ciężkowianka Jaworzno
1:1
Strażak Mierzęcice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:4
Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Ożarowice
0:1
Orzeł Nakło Śląskie
MCKS Czeladź
4:1
Zgoda Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
3:1
Piast Ożarowice
Orzeł Nakło Śląskie
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Unia Ząbkowice
3:1
Urania Ruda Śląska
Strażak Mierzęcice
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
MCKS Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:0
Podlesianka Katowice
Górnik Niwka Sosnowiec
5:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Podlesianka Katowice
0:5
Gwarek Tarnowskie Góry
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Ciężkowianka Jaworzno
1:1
Grodziec Będzin
Zgoda Byczyna
0:4
Strażak Mierzęcice
Piast Ożarowice
0:2
Unia Ząbkowice
MCKS Czeladź
0:0
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
2:2
Urania Ruda Śląska
Grodziec Będzin
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
MCKS Czeladź
Orzeł Nakło Śląskie
1:1
Zgoda Byczyna
Unia Ząbkowice
5:0
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
3:2
Górnik Niwka Sosnowiec
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:3
Piast Ożarowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Podlesianka Katowice
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:2
Unia Ząbkowice
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Zgoda Byczyna
1:5
Grodziec Będzin
Piast Ożarowice
1:4
Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Niwka Sosnowiec
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
MCKS Czeladź
0:1
Strażak Mierzęcice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Ciężkowianka Jaworzno
Grodziec Będzin
3:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
1:3
Urania Ruda Śląska
Orzeł Nakło Śląskie
0:1
Strażak Mierzęcice
Unia Ząbkowice
5:0
Zgoda Byczyna
Podlesianka Katowice
1:0
MCKS Czeladź
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:1
Piast Ożarowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Strażak Mierzęcice
3:2
Grodziec Będzin
Ciężkowianka Jaworzno
5:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Zgoda Byczyna
0:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Piast Ożarowice
1:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Niwka Sosnowiec
1:2
Unia Ząbkowice
MCKS Czeladź
5:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:1
MCKS Czeladź
Gwarek Tarnowskie Góry
8:0
Zgoda Byczyna
Grodziec Będzin
4:0
Orzeł Nakło Śląskie
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
Unia Ząbkowice
2:1
Strażak Mierzęcice
Podlesianka Katowice
1:1
Piast Ożarowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:0
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
0:2
Unia Ząbkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Strażak Mierzęcice
3:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
Podlesianka Katowice
Zgoda Byczyna
1:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Piast Ożarowice
2:5
Urania Ruda Śląska
Górnik Niwka Sosnowiec
0:3*
Gwarek Tarnowskie Góry
MCKS Czeladź
0:3
Grodziec Będzin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:0
Ciężkowianka Jaworzno
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Strażak Mierzęcice
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Zgoda Byczyna
Unia Ząbkowice
3:3
Grodziec Będzin
Podlesianka Katowice
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:5
Górnik Niwka Sosnowiec
Piast Ożarowice
3:2
MCKS Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Orzeł Nakło Śląskie
0:5
Gwarek Tarnowskie Góry
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Urania Ruda Śląska
Strażak Mierzęcice
6:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Piast Ożarowice
Zgoda Byczyna
0:3
Podlesianka Katowice
Górnik Niwka Sosnowiec
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
MCKS Czeladź
0:3
Unia Ząbkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?